Корзина
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Гібридні інвертори

Гібридні інвертори та їхній принцип роботи

Гібридні фотоелектричні інвертори чудово поєднують у собі функції автономних та мережевих інверторів. Гібридні сонячні інвертори—це ідеальний вибір для домашньої сонячної системи. Основне завдання інверторів—конвертація струму постійного у змінний.

Принцип роботи гібридних інверторів:

1.     Гібридні інвертори можуть використовувати UPS (безперебійне живленняживлення) та виконувати функції мережевого інвертора. Інвертор гібридний здатен надсилати електроенергію, вироблену сонячними модулями, у центральну мережу. Таке використання гібридного інвертора позитивно впливає на термін та якість дії акумулятора.

2.     Інвертор напруги гібридний також чудово функціонує без мережевої електроенергії. В автономному режимі використовуються акумуляторні батареї.

Гібридний перетворювач напруги – оптимальне рішення для місцевостей, де є проблеми з електроенергією. Гібридний інвертор захистить вас від частого вимкнення електроенергії. Завдяки йому, знеструмлення не зупинить роботу ваших електроприладів, тому що інвертор автоматично перейде з мережевого режиму на режим автономного живлення.

Придбати гібридні інвертори можна в компанії SolarBud.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2