Перетворювач напруги для сонячних батарей AXL-1000 - 800W/ 15А

Перетворювач напруги Altek AXL-1000 - 800W/ 15А
Відносно нова модель інвертора Altek AXL-1000 - 800W/ 15А має вбудований зарядний пристрій, що дозволяє працювати приладам без перебоїв під час аварійного знеструмлення мережі та отримувати стабільну напругу цілодобово.
Завдяки багатофункціональному графічному дисплею зі світлодіодним підсвіченням, будь – яка інформація про стан роботи системи доступна та зрозуміла. ККД інвертора близько 98%, має систему індикації заряду, може працювати у двох режимах підзарядки – безперервному та швидкому (за потреби).
Властивості інтерактивного інвертора AXL-1000 - 800W/ 15А
- багаторівнева система захисту, звукове оповіщення
- індикація вхідної/вихідної напруги, частоти
- мікропроцесорна основа, інтерактивна структура
- контроль швидкості охолодження кулера
Застосування AXL-1000 - 800W/ 15А перетворювача
Прилад торгівельної марки Altek призначено для безперебійної подачі сталої напруги з метою живлення побутових електроприладів.
Сила току та частота перетвореного струму цілком підійдуть для роботи опалювальних котлів, телевізорів, комп’ютерної техніки, науково – дослідного обладнання, що потребує постійного якісного живлення. Головне – не перевищити навантаження на перетворювач.
Купити інтерактивний інвертор AXL-1000 - 800W/ 15А можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Страна производитель | Китай |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальный ток | 15 А |
| КПД, не менее | 98 % |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 800 Вт |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Вес | 11.5 кг |
| Длина | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Макс. зарядный ток (дополнительно) | 8A/15A |
| Время переключения | <10 мсек |
| Напряжение аккумулятора | 12В DC |
| Индикация | ЖК-дисплей |
| Входное напряжение | 145~275± 5(В AC) |
| Холодный запуск | Да |
| Охлаждение | Вентилятор |
| Выходное напряжение | 220 ±10% (В AC) |
| Рабочая влажность | 30-95% |
- Цена: 6 266 ₴

