Кошик
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Труба гофрована

Гофровані труби

Будь-яка система опалення, водопостачання тощо складається не лише із основних частин, що помітні усім та одразу. Не малу вагу мають комплектуючі – з’єднувальні, ізоляційні, захисні, монтажні елементи, без яких найкраще обладнання буде лише гарною виставкою. Наприклад, під час монтування системи сонячних колекторів необхідні металеві гофровані труби, а для монтажу опалення їх знадобиться кілька видів.

Справжній бум популярності у світі сьогодні відбувається стосовно гофротруб із нержавіючої сталі. Одними із найкращих визнані торгові марки GofraFlex від ATMOSFERA із розташованими у Південній Кореї заводами та EcoFlex, що виробляється на українських підприємствах в Турції. Якість такої продукції не підлягає сумнівам, адже уся вона пройшла жорсткі випробування перед сертифікацією. Отже, сертифіковано гофротруби в Україні, Євросоюзі, США, Південній Кореї та інших країнах за міжнародними стандартами.

Властивості та переваги гофрованих труб

·        не піддаються корозії, стійкі до пошкоджень;

·        не бояться вологи, сонячних променів, іржі;

·        підходять для транспортування будь-яких носіїв;

·        дуже простий та швидкий монтаж, з’єднання;

·        легко сприймає навантаження, бетонування тощо.

Області застосування труб гофрованих

Галузевий перелік, де використовують гофровані сталеві труби, доволі широкий, адже це сьогодні чи не найнадійніший варіант убезпечити комунікації від швидкого псування. З промисловою та побутовою метою гофротруби застосовують для:

·        монтування систем опалення «тепла підлога»;

·        водопровідних систем, включаючи вологі приміщення;

·        газопровідні комунікації до будь-яких приладів;

·        монтаж геліосистем, кондиціонерів, вентиляції;

·        виробництво теплообмінників, декоративних радіаторів;

·        монтаж електромереж, телекомунікаційних систем;

·        системи гасіння пожеж, інженерні конструкції.

Вражає термін експлуатації труб гофрованих, адже вони майже не виходять зі строю. Сталь для їх виготовлення використовується легована полірована, вона не накопичує на стінках осадів та не піддається корозії. А його конструкція, що досить гнучка та зручна, легко монтується, з’єднуючись між окремими частинами міцними, надійними накидними гайками. Важливий також той факт, що монтується трубопровід руками – без ключів та інших спецзасобів. Це є додатковою перевагою для більшості спеціалістів, адже скорочує терміни виконання робіт.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2