Кошик
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Вакуумні сонячні колектори

Переваги та принцип дії вакуумних геліосистем

Особливим попитом користуються саме вакуумні сонячні колектори. Це пояснюється високим ККД вакуумних колекторів, їх особливою ефективністю у холодну пору року, зручністю та простотою монтажу. У Києві та у межах всієї України це найбільш поширені види колекторів.

З таким типом колектору ви заощадите до 20-30% палива за один опалювальний сезон. У звязку із постійним підвищенням тарифів на енергоресурси, даний тип  колектору вакуумного дуже швидко себе окупить. Це можливо завдяки використанню сонячної енергії, та правильно підібраній і налаштованій системі сонячного колектору.

                Завдяки тому, що у різних частинах сонячного колектора вода має різну температуру та різний стан, відбувається циркуляція теплоносія. Як відомо, вода при википанні перетворюється у газоподібний стан та підіймається вгору. Так і у випадку сонячного колектору, википаючи гаряча пара підіймається вгору та у конденсаторі мідного стержня передає своє тепло теплоносію. Далі пара конденсується і рідкі маси води стікають по стінках вниз стержнів вакуумних трубок колектору. Цикл повторюється доти, поки на вакуумні трубки потрапляє сонячне випромінювання в достатній кількості. З колектору, по гофрованій трубі, нагрітий теплоносій потрапляє у бак акумулятор, у якому відбувається кінцевий нагрів води у системі водопостачання або опалення. Бак акумулятор накопичує та зберігає необхідне тепло протягом тривалого часу.

По такому принципу відбувається нагрів теплоносія, або, залежно від типу колектору, нагрів самої води у системі.

            Для того, щоб процес нагрівання відбувався більш ефективно необхідно правильно та коректно підібрати тип колектора. Фахівці "SolarBud", відповідно до ваших, потреб порекомендують та допоможуть підібрати вам оптимальний тип, розмір та кількість колекторів.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Преимущества вакуумных коллекторов

Вакуумный тип солнечных коллекторов отличается главным образом возможностью их использования круглый год, в любой области Украины при температурах окружающей среды -40...+80°С. Поглощают до 95% солнечного излучения при любой погоде. Солнечный свет, проникающий сквозь цилиндрическую вакуумную трубку с специальным покрытием, нагревает медную трубку - конденсатор и в нём начинает кипеть жидкость. Чтобы осуществить передачу тепла он вставляется в теплообменник, в котором циркулирует под давлением теплоноситель(гликоль), здесь происходит нагрев от +70 до +90°С и затем пропилен-гликоль направляется уже в аккумулирующую ёмкость, чтобы нагревать воду потребителю