Сонячний вакуумний колектор АТМОСФЕРА СВК-Nano Plus - 20 (HeatPipe)

28 962 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- +380 (96) 911-38-32г.Винница (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Луцк (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Львов (представительство)

Сонячний вакуумний колектор Атмосфера СВК-Нано
СВК-Нано (HeatPipe) – один із найновіших модельних рядків української компанії АТМОСФЕРА. Відмінність цієї лінійки від «бюджетника» СВК-А полягає в меншому розмірі теплообмінника. Рік випуску – 2013 і за цей час Нано завоював прихильність клієнтів доступною ціною та традиційно високою якістю. Вакуумні трубки 3-hi solar з системою heatpipe, що використовуються у більшості моделей, вироблено з боросилікатного скла і захищено від замерзання. Система працює безпербійно за будь – якої температури, в усіх регіонах України з ККД до 92%.
Властивості вакуумного колектора Атмосфера СВК-Нано
- ефективне отримання відновлюваної енергії;
- зручний, швидкий монтаж;
- універсальні двобічні латунні виходи ¾;
- надійна ізоляція теплообмінника;
- ударостійке скло вакуумної трубки;
- тривалий строк експлуатації до 25 років.
Застосування сонячного колектора Атмосфера СВК-Нано
Окрім привабливого вигляду, вакуумні колектори Нано – лінійки мають потужний потенціал з вироблення електричної енергії із сонячного світла навіть за умов похмурої, холодної погоди. Забезпечити свою оселю чи офіс екологічно чистими кіловатами можна з Атмосфера Нано на 30 – 60 % від потреби. Спрямувати отримане можна на опалення, освітлення, гаряче водопостачання.
Придбати за прийнятною ціною вакуумний сонячний колектор Атмосфера СВК-Нано можна в інтернет – магазині компанії ”SolarBud”. На вас чекає чималий асортимент обладнання, знижки, акційні пропозиції та доправлення в усі регіони України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atmosfera |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная температура окружающей среды | 50 град. |
| Принцип работы | Под давлением |
| Толщина стекла | 1.66 мм |
| Максимальное давление | 8 бар |
| КПД, не менее | 92 % |
| Количество трубок | 20 шт |
| Максимальная мощность | 1303 Вт |
| Площадь апертуры | 1.87 кв.м |
| Номинальное давление | 6 бар |
| Коэффициент поглощения | 95 % |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип вакуумной трубки | Heat-pipe |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -50 град. |
| Срок службы | 15 лет |
| Емкость системы | 2.2 л |
| Тип коллектора | Вакуумный |
| Коэффициент рассеивания | 5 % |
| Режим использования | Круглогодичное |
| Способ монтажа | Горизонтальный |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 24 мм |
| Вес | 71 кг |
| Параметри трубок | |
| Длина трубок | 1800 мм |
| Материал трубки | Медь |
| Внешний диаметр трубок | 58 мм |
| Толщина стенки | 1.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Материал изоляции | Минеральная вата с влагоотталкивающей обработкой |
| Диаметр внутреннего теплообменника | 35 мм |
| Наличие ножки для фиксации есть | Есть |
| Выход для соединительных патрубков | 3/4" мм, с бортом 4мм под накидную гайку |
| Толщина метала рамы | 2 мм |
| Длина | 1525 |
| Ширина | 2000 |
| Толщина изоляции | 4,5-5 см |
| Материал внутреннего теплообменника | Медь |
| Установка | Плоская, наклонная, отвесная |
- Цена: 28 962 ₴




