Кошик
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Генератори бензинові і дизельні

Генератори бензинові і дизельні

Майже не лишилось сьогодні людей, що ігнорують переваги прогресу. Щоденні телепрограми, робота та розваги за компьютером, багатофункціональні телефони, приладдя, оснащення та навіть автомобілі – усе це потребує постійної наявності безперебійного електроживлення. Та що робити, коли раптом живлення зникає через аварії у мережі, під час подорожі на природу, на будівництві чи військовому об’єкті? Є нині кілька можливостей для вирішення проблеми нестачі електроенергії і один із них – придбати генератор.

Генератори створено для автономного живлення будь – яких електричних приладів. Їх основною перевагою над іншими електропідживлювачами є простота установки та експлуатації. У обслуговування генератора також входить необхідність заправки його бензиновим або дизельним паливом.

Особливості призначення та використання генераторів

Бензинові генератори

Зазвичай використовують бензиновий генератор у побутових потребах через невелику вагу та порівняно доступну вартість. Слід купити бензиновий генератор, якщо ви періодично потребуєте аварійного живлення приватного будинку, дачі або полюбляєте проводити вихідні на природі.

За потужністю їх виробляють від 5 кВт до 20 кВт. Це обумовлено можливостями бензинових двигунів, ресурс котрих має певні межі. Найчастіше використовується двигун із повітряним охолодженням, адже рідинна система має значно вищу ціну. Також він може бути двотактним аюо чотиритактним із різною частотою обертів – чим вона нижча, тим тихіше він працює. Серед інших переваг бензинового генератора слід відзначити можливість роботи його двигуна навіть за низької температури повітря – до -20°C.

Дизельні генератори

Однією із ключових переваг дизельного генератора є добовий термін безперервної незалежної роботи. Це робить його необхідним під час концертних виступів, навчань, у сільському господарстві, у віддалених населених пунктах із довготривалими перебоями мережевого електроживлення або повної його відсутності. Купити дизельний генератор також буде не зайвим, якщо ви володієте крамницею, лікарнею або закладом послуг краси, де більшість маніпуляцій без електроприладів не можливі.

Діапазон потужності дизельних генераторів значний та складає від 10 кВт до 100 кВт і більше. Обрати однофазний чи трифазний генератор, справа навантаження та типу під’єднання – чим потужніші прилади, тим більша необхідність у трифазному.

Розподіляються дизельні генератори на побутові та промислові й можуть бути стаціонарними або мобільними. Усе залежить від необхідності частого транспортування, кількості та потужності під’єднаного обладнання, максимально дозволених габаритів у окремо відведеному приміщенні.

Генераторы бензиновые и дизельные

Все просто! Если вы нуждаетесь в легкой, мобильной не очень большой по занимаемой площади мини – электростанции, стоит купить бензиновый генератор. Он неприхотлив в обслуживании, легко переносит жару и морозы, с ним вы всегда «на ходу». Следует лишь решить, какие показатели вам потребуються:

1.   Мощность – от 1 кВт до 20 кВт.

2.   Исполнение – открытое или в «кожухе».

3.   Выходное напряжение

         - однофазные до 230 В;

         - трехфазные до 400 В.

         4. Система охлаждения

                      - воздушная;

                      - водяная.

         5. Цена, производитель.

Значительно бльше возможносей для питания мощных приборов и оборудования вы получите, если купить дизельный генератор. Это уже совсем другая шкала мощностей, потому возможно его применение на производстве, больших базах отдыха, военно – спортивных лагерях и военных базах, медицинских учреждениях, для концертных туров, ферм, частных домовладений. Критерии для точного выбора:

1.   Мощность – от 5 кВт до 1000 кВт.

2.   Выходное напряжение

                       - однофазные до 230 В;

                       - трехфазные до 400 В.

            3. Исполнение – открытое или в «кожухе».

            4. Размеры помещения для установки генератора.

            5. Система охлаждения

                      - воздушная;

                      - водяная.

             6. Цена, производитель.

Если вы все еще затрудняетесь с выбором, обратитесь за покупкой в интернет – магазин «СоларБуд».  Здесь вам непременно помогут.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: