Двигун бензиновий Forte F200G 6,5 лс

Якщо вам відома ситуація, коли із ладу виходить двигун культиватора, а коштів обмаль? Вирішити протягом 1-2 днів його заміну сьогодні не проблема, якщо придбати в компанії «SolarBud».
Надійність та функціональність двигуна Forte F200G доведено часом. За своєї демократичної вартості він має велику якість збірки із застосуванням кращих матеріалів. Об’єм паливного бака 3,5 л, його оснащено авто датчиком рівня масла та сухим повітряним фільтром подвійного очищення. Потужність Forte F200G 6,5 кінських сил, 4-тактна конструкція, вага 16 кг, бензин 92, 95. Гарантія 12 міс.
Властивості бензинового двигуна Forte F200G 6,5 кс
- висока якість матеріалів та збірки
- швидкий ручний запуск, повітряне охолодження
- потужність 6.5 кінських сил за низького рівня шуму
- подвійний повітряний фільтр, повітряне охолодження
- поверхнева конструкція клапанів, горизонтально орієнтований вал
Застосування Forte F200G двигуна бензинового 6,5 кс
Призначення двигуна F200G – така садова техніка, як газонокосарки, культиватори, снігоприбиральні машини, мотопомпи, віброутрамбовувачі. Також він застосовується до картингів. Низька собівартість запчастин, невелике споживання палива за високого ступеню надійності зробили двигун Forte F200G одним із найпопулярніших в Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 6.5 л. с. |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр вала | 19 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Охлаждение | Воздушное |
| Габариты | 390*330*350 мм |
| Тип масла | SAE 10W-30 |
| Потребление топлива | 230 грамм на 1 кВт в час |
| Система зажигания | Транзисторное магнето |
| Скорость вращения | 4000 об/мин |
| Тип старта | Ручной |
| Тип двигателя | Четырехтактный |
| Рекомендуемый тип топлива | А 92 |
| Система смазывания | Разбрызгивание |
| Диаметр внутренней резьбы | 8 мм |
| Вращение вала | По часовой стрелку относительно двигателя |
| Топливный бак | 3.6 л |
| Расход топлива | 0.36 л/ч |
| Вместимость масла | 0.6 л |
| Длина вала | 58 мм |
| Компрессия | 1.35 Н/м |
- Цена: 2 675 ₴

