Кошик
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Котли

Котли газові/електричні/твердопаливні

Холод взимку прийнятний лише під час ліпки снігової баби або розваг на ковзанці. Вдома ж хочеться тепла та затишку. Можна, звісно, одягти кілька светрів та накритись ковдрами та є значно кращій спосіб – придбати надійний опалювальний котел, що відповідає вимогам наявних в оселі комунікацій та вашим особистим уподобанням.

Існує кілька видів котлів для опалення різних приміщень:

-      газові потребують безперервного газопостачання;

-      електричні використовують електричну енергію як із централізованої мережі, так і з альтернативних джерел;

-      твердопаливні дають тепло у систему, спалюючи деревину, вугілля, відходи, пелети тощо.

Якщо ваша оселя нова і ще не обладнана опалювальною мережею, обирати можна з огляду на інтер’єр, розмір житла, кількість коштів у вашому гаманці та найстабільніші комунікації. Останнє можна запитати у сусідів і якщо є перебої з газом та електрикою і немає коштів на сонячні колектори, то сміливо обирайте твердопаливний котел.

Особливості газових котлів

Відомі виробники сьогодні намагаються виготовляти більшістю двоконтурні котли, аби користувач одночасно міг отримати опалення та гарячу воду. Керуються автоматично за допомогою вбудованої електронної плати. Є моделі із бойлерами, можливістю підключення пульту ДУ тощо. Газові котли зазвичай мають найбільший ККД – від 89% до 110% (конденсаційні).

Особливості електричних котлів

Стабільна електромережа дає можливість значно заощадити на енергоносіях, якщо придбати електричний котел. Настінні легкі моделі швидко прогрівають систему за допомогою циркуляційного насосу. Можуть працювати як від централізованих електромереж, так і альтернативних джерел. ККД їх зазвичай на рівні близько 90% та є моделі, що мають навіть 99%.

Особливості твердопаливних котлів

Новий рівень твердопаливних котлів сьогодні дивує своїми можливостями. Високий ККД (до 90%), об’ємні топки, вбудовані електронні системи керування полум’ям, температурою та іншими процесами роблять дедалі популярнішими котли на твердому паливі. Більшість із них працює на сучасних пелетах, дровах, щепах, відходах, тирсі та різних видах вугілля. Такий котел не повісити на стіну, а деякі моделі потребують окремого приміщення та це екологічне та зручне опалювальне обладнання, особливо для оселі без газу та стабільної електромережі.

Обирайте за можливостями гаманця, комунікацій, монтажних особливостей та кожен котел, що можна придбати у компанії «СоларБуд» віддаватиме вам своє тепло багато років. Гарантія виробника, усю продукцію сертифіковано.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 8