Кошик
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Про нас

 Компанія SolarBud.  

В нас Ви можете проконсультуватись по актуальним питанням та придбати товари: сонячні колектори для опалення, котли твердопаливні,  сонячні електростанції (ціна є на сайті SolarBud), теплові насоси, акумулятори для сонячних панелей, сонячні панелі, стабілізатори напруги та контролери заряду, акумуляторні батареї, комплектуючі для систем опалення та сонячних батарей.

 Зараз в Україні активно розвивається альтернативна енергетика. Компанія SolarBud працює у цій сфері і з радістю допоможе вам вибрати та придбати всі матеріали, необхідні для створення сонячної електростанції. Ми закуповуємо тільки якісне обладнання: твердопаливні котли, батареї сонячні для СЕС і автономок, тому з нами ви можете бути певні, що ваша система буде працювати належним чином. Вартість сонячних панелей і батарей від SolarBud вас приємно здивує. Ми не завищуємо ціни, тому що піклуємося про наших клієнтів.

 Використання такого обладнання як, сонячний колектор (ціна є на сайті SolarBud) дозволить вам використовувати енергію сонця для опалення приміщень і для постачання гарячої води. Ми допоможемо вам з вибором та монтажем у вашому будинку чи навіть у квартирі.

 Сонячна енергія - це чудовий спосіб зекономити ваші гроші відмовившись використовувати електроенергію з мережі. Сонячні батареї - це недешево, але в перспективі вони покриють усі витрати на них.

 Якщо вас цікавить альтернативна енергетика, ви шукаєте шляхи зменшення використання мережевої електроенергії, бажаєте заощадити кошти чи навіть заробити на альтернативній джерелах енергії (зелений тариф), бути енергонезалежним, а також зберегти екологію, зверніться в магазин SolarBud. Ми допоможемо вам втілити ваші бажання в життя.