Кошик
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Котли твердопаливні

Котел твердопаливний та його переваги

За рахунок того що енергоносії дорожчають, із року в рік іде тенденція до економного їх використання. Саме за рахунок цього отримали велику популярність твердопаливні котли тривалої дії. Ще років 3-5 назад котли на твердому паливі встановлювались у місцях де немає під’єднання до газової магістралі або де потрібне резервне джерело теплоти. Тепер ситуація стала інакшою.

Наприклад, у Європі вже дуже давно існують програми які стимулюють господарства переходити на твердопаливні котли. Там це заохочується знижками на саме паливо, що робить собівартість теплоти ще нижчою. Але навіть без цих дотацій цей вид котлів дуже економічний.

Якщо ви плануєте встановити собі таке обладнання, звертайтесь до компанії «SolarBud». У наявності є українські твердопаливні котли виробництва «Альтеп», «Liberator». До того ж наші спеціалісти допоможуть вам з їх монтажем.

 

Переваги твердопаливних котлів

Крім економії енергоносіїв твердопаливні котли тривалого горіння мають ще ряд переваг:

·         автономна робота обладнання, навіть при відключеннях електрики;

·         надійність та простота агрегату;

·         тривалий термін експлуатації твердопаливних котлів;

·         універсальність щодо палива. Вони можуть працювати на дровах, вугіллі, торфу, тирсі;

·         прийнятна ціна обладнання, якщо порівнювати з газовим обладнанням або електричним;

·         схема твердопаливного котла дуже проста та перевірена.

Спеціалісти компанії «SolarBud» прогнозують збільшення попиту на таку техніку і надалі, особливо якщо будуть виділятися дотації для таких котлів від держави. Зробіть свою систему опалення більш якісною та економною, придбайте твердопаливний котел тривалої дії.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Постройте экономную систему отопления - купите твердотопливный котел длительного горения

                В тренде всё время дорожающих энергоресурсов нужно искать более экономичные виды топлива и оборудования. Так очень популярными стали твердотопливные котлы длительного горения, которые могут работать на любом топливе: пеллеты, уголь, дрова, опилки и прочие. За счет специальной конструкции котел твердотопливный расходует меньше топлива по сравнению с обычными источниками теплоты и отопление дома станет для вас значительно дешевле.

                Их главными особенностями являются: длительный термин эксплуатации, надежность и практически полностью автоматическая работа. Особой популярностью пользуются котлы торговой марки «Альтеп», установкой которых занимается компания «SolarBud».