Кошик
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Насоси циркуляційні

Циркуляційні насоси для опалення побутових приміщень

Традиційні системи опалення або системи опалення старого зразка не завжди бувають достатніми для нормального обігріву приміщення. Це пов’язано з тим, що швидкість руху теплоносія є недостатнім. Для того щоб посилити циркуляцію теплоносія та підвищити тиск в таких системах використовують спеціальні циркуляційні насоси.  Також проблеми з циркуляцією теплоносія можуть виникнути у разі додання певної кількості радіаторів у існуючу систему опалення, заміни типу котла на твердопаливний котел або ж додавши у систему опалення теплоакумулятор. У такому випадку є необхідність у додатковому обладнані такому як циркуляційний насос. На сьогоднішній день системи опалення все більше забезпечують саме такими пристроями. Вони спроможні зробити функціонування опалювальної системи надійним та ефективним. До того ж, такі насоси дадуть змогу позбутися збоїв в роботі системи та, що найважливіше, значно підвищити коефіцієнт корисної дії.

Для досягнення необхідного результату потрібно правильно обрати циркуляційний насос для системи опалення. В нашому інтернет-магазині ви можете проконсультуватись з нашими працівниками та придбати насоси циркуляційні, ціна яких приємно вас порадує.  У нашому магазині представлені насоси фірм Wilo та Grundfos. Вони впевнено себе зарекомендували на ринку як надійні, потужні та економні насоси.

 

Принцип роботи циркуляційних насосів

Насос втягує робочу рідину з однієї сторони а з іншої, за допомогою крильчатки насоса, нагнітає теплоносій в трубопроводі. Більшість моделей насосів мають три режими (три швидкості) роботи, які можна вибрати перемикачем що на корпусі мотора. Залежно від вибраного режиму,  потужність споживання може коливатись від 28-49 Вт.

На нашому сайті ви маєте можливість купити два типи циркуляційних насосів: з «сухим» та «мокрим» ротором.

У випадку з «сухим» ротором пристрій не має контакту з носієм тепла. Його робоча частина відокремлена від електричного двигуна за рахунок ущільнювальних кілець. Мінусом використання такого пристрою - гучна робота ротора.

 

У конструкціях насосів з використанням «мокрого» ротору пристрій разом з крильчаткою обладнання занурений в теплоносій. Це зменшує рівень шуму двигуна. До того ж, такий мотор не буде вимагати технічного обслуговування довгі роки. Такі насоси («мокрого» типу) найбільше підходять для забезпечення ефективної циркуляції теплоносіїв в побутових опалювальних системах.

 

Купуйте на нашому сайті якісні циркуляційні насоси для опалення по доступній ціні.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 6