Кошик
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Акумуляторні батареї

Акумуляторні батареї для сонячних систем і опалення

Для того щоб система теплопостачання працювала стабільно треба передбачити різні ситуації. Наприклад, одна з найбільш поширених – це відключення електричного живлення. Це означає що системи автоматизації та насоси залишаться недієздатними. У такому випадку вам допоможуть акумуляторні батареї, які будуть автономно живити обладнання.

На сьогоднішній день акумулятори для систем теплопостачання відрізняються підвищеною надійністю, безпекою, тривалим терміном служби і можливістю живлення широкого спектру пристроїв.

Види батарей та їх переваги

На ринку представлений досить широкий асортимент акумуляторів.

Існують такі  типи акумуляторів:

·         Свинцево-кислотні акумулятори

·         Акумулятори, виготовлені за технологією AGM (AbsorbedinGlassMat)

·         Гелеві акумулятори

·         Тягові або стартерні акумулятори.

Для джерел безперебійного живлення, що використовуються в побуті, краще підійдуть герметичні свинцево-кислотні акумулятори, виконані за технологією AGM. Серед акумуляторів для джерел безперебійного живлення вони отримали найбільш широке розповсюдження.  Вони мають досить великий термін служби і при цьому не виділяють вибухонебезпечних газів.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 8

Аккумуляторные батареи для автономных систем электроснабжения

                Когда потребители решаются на строительство в своем доме автономных систем теплоснабжения их на это толкают несколько вещей, например, полная независимость от центрального отопления и водоснабжения, возможность самостоятельной регулировки системы для экономии энергоресурсов, более высокая надежность работы автономных систем.

                Для того чтобы воплотить все эти пункты в жизнь, советуем вам пользоваться услугами профессионалов  «SolarBud». Специалисты компании в основу ставят надежность всех проектируемых систем. Так, для того чтобы все оборудование оставалось в работоспособном состоянии рекомендуется устанавливать аккумуляторные батареи для систем отопления и гелиосистем.

                Благодаря тому, что технологии изготовления постоянно улучшаются, у вас появилась возможность приобретения качественного аккумулятора, который является надежным и безопасным в работе, долговечным и многофункциональным. Если вам нужен такой компонент для бытовых целей, то советуем купить свинцово-кислотный аккумулятор AGM. Какую модель приобрести, вы можете спросить у нашых специалистов компании «SolarBud».