Сонячний колектор АТМОСФЕРА СВК-Twin Power-30 (HeatPipe) без кріплення

52 205 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- +380 (96) 911-38-32г.Винница (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Луцк (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Львов (представительство)

Вакуумний сонячний колектор ATMOSFERA CBK-Twin Power 30
Розробки провідних українських і закордонних спеціалістів з енергозберігаючих технологій компанії ATMOSFERA вдало втілились у моделі вакуумного сонячного колектора CBK Twin Power 30.
Його ККД складає 95 %, що дає високі виробничі показники навіть за слабкого сонячного світла впродовж усього року. Теплообмінник має термоізоляцію близько 68 – 70 мм з метою максимального виключення втрат. Розміри панелі колектора 2000 х 1640 мм, вага 83 кг. Строк експлуатації від 15 – до 25 років.
Властивості ATMOSFERA CBK-Twin Power 30 вакуумного сонячного колектора
- Системи кріплення для швидкого та легкого монтажу
- Максимальна теплоізоляція для мінімальних втрат
- Широкобортова двотрубна система з виходами
- Унікальна запатентована розробка
- Довготривалий строк експлуатації
Застосування колектора ATMOSFERA CBK-Twin Power 30
Основне призначення вакуумного сонячного колектора ATMOSFERA CBK-Twin Power 30 – це побутовий підігрів води та забезпечення системи опалення.
Він чудово виконує свої функції у різних кліматичних зонах будь – якої пори року, навіть за низької інсоляції. Сонячний колектор CBK-Twin Power здатен забезпечити вашу потребу у гарячій воді на 30 – 90%, в опаленні – до 30%
Недорого купити вакуумний сонячний колектор Атмосфера CBK-Twin Power 30 можна завжди в інтернет – магазині альтернативної енергетики компанії ”SolarBud”
На вас чекає чималий асортимент обладнання, знижки, акційні пропозиції та доправлення в усі регіони України

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atmosfera |
| Максимальная температура окружающей среды | 85 град. |
| Принцип работы | Под давлением |
| Толщина стекла | 3 мм |
| Максимальное давление | 8 бар |
| КПД, не менее | 95 % |
| Количество трубок | 30 шт |
| Площадь апертуры | 2.81 кв.м |
| Номинальное давление | 6 бар |
| Коэффициент поглощения | 95 % |
| Срок службы | 15 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип вакуумной трубки | Heat-pipe |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -50 град. |
| Емкость системы | 3.85 л |
| Тип коллектора | Вакуумный |
| Коэффициент рассеивания | 5 % |
| Режим использования | Круглогодичное |
| Способ монтажа | Наклонный |
| Параметри трубок | |
| Длина трубок | 1800 мм |
| Материал покрытия | Никель |
| Внешний диаметр трубок | 58 мм |
| Материал трубки | Медь |
| Толщина стенки | 2 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.29 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр трубки heat pipe | 8мм |
| Максимальная мощность | 2035 |
| Материал | алюминиевый сплав |
| Высота конденсатора | 75 мм |
| Внешний диаметр трубки и толщина стенки | 58х2 мм |
| Диаметр внутреннего теплообменника | 45 мм |
| Длина вакуумной трубки | 1800мм |
| Площадь абсорбции вакуумной трубки | 0,08 м2 |
| Устойчивость к граду | < 35 мм |
| Выход для соединительных патрубков | 3/4' ВР с широким бортом под накидную гайку |
| Толщина метала рамы | 2 мм |
| Длина | 2020 |
| Ширина | 2440 |
| Материал внутреннего теплообменника | Медь |
| Площадь апертуры вакуумной трубки | 0,093 м2 |
| Толщина | 1216 |
| Наличие ножки для фиксации | Есть, усиленная "пятка" |
| Площадь абсорбера | 2.4 |
| Материал изоляции | Минеральная вата с влагоотталкивающей обработкой |
| Диаметр конденсатора | 24,1 мм с никелированным покрытием мм |
| Толщина изоляции | 6,5-7,5 см |
| Установка | Плоская, наклонная, отвесная поверхности |
- Цена: 52 205 ₴



