Сонячний вакуумний колектор АТМОСФЕРА СВК-А 20


Сонячний вакуумний колектор Атмосфера СВК-А 20
Мабуть, найпопулярніша модель серед вакуумних колекторів – Атмосфера СВК-А. Ця лінійка має три види - на 10, 20, 30 трубок із різними діаметрами.
Вакуумний колектор Атмосфера СВК-А 20 складається з 20 трубок продуктивністю (пік) 1,37 кВт/год. Загальна площа – 3,4 м2, площа абсорбера – 1,6 м2, ємність абсорбера 12 - з шаровим покриттям типу AI-N/SS/Cu і водяним або гликолевим наповнювачем – 2,2 л.
Властивості вакуумного колектора Атмосфера СВК-А 20
- Посилена ізоляція спеціальною мінватою
- Мідний теплообмінник збільшеного діаметру
- Швидка окупність витрат
- Продуктивність, ефективність в усіх регіонах України
- Легкість монтажу, обслуговування
- Високий ККД навіть за багаторічної експлуатації
Застосування сонячного колектора Атмосфера СВК-А 20
Розробки найкращих українських інженерів з енергетичних технологій стали у пригоді для виробництва інноваційної системи сонячного вакуумного колектора Атмосфера СВК-А 20. Його здатність виробляти енергію за будь – якої інсоляції в усіх регіонах України забезпечить вас на 30 – 90% від потреби світлом, теплом, гарячою водою протягом 15 - 25 років. ККД колектора сягає 95%.
Придбати за прийнятною ціною вакуумний сонячний колектор АТМОСФЕРА СВК-А 20 можна в інтернет – магазині компанії ”SolarBud”. На вас чекає чималий асортимент обладнання, знижки, акційні пропозиції та доправлення в усі регіони України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atmosfera |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная температура окружающей среды | 50 град. |
| Принцип работы | Под давлением |
| Толщина стекла | 3 мм |
| КПД, не менее | 95 % |
| Количество трубок | 20 шт |
| Максимальная мощность | 1376 Вт |
| Площадь абсорбера | 1.6 кв.м |
| Номинальное давление | 6 бар |
| Коэффициент поглощения | 95 % |
| Срок службы | 15 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип вакуумной трубки | Heat-pipe |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -50 град. |
| Емкость системы | 2.2 л |
| Тип коллектора | Вакуумный |
| Коэффициент рассеивания | 5 % |
| Максимальное давление | 8 бар |
| Режим использования | Круглогодичное |
| Способ монтажа | Горизонтальный |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 24 мм |
| Вес | 2.29 кг |
| Параметри трубок | |
| Длина трубок | 1800 мм |
| Материал покрытия | Никель |
| Толщина стенки | 1.6 мм |
| Внешний диаметр трубок | 58 мм |
| Материал трубки | Медь |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр трубки heat pipe | 8мм |
| Материал | алюминиевый сплав |
| Площадь апертуры вакуумной трубки | 0,093 м2 |
| Внешний диаметр трубки и толщина стенки | 58х2 мм |
| Диаметр внутреннего теплообменника | 38 мм |
| Длина вакуумной трубки | 1800мм |
| Площадь абсорбции вакуумной трубки | 0,08 м2 |
| Устойчивость к граду | < 35 мм |
| Выход для соединительных патрубков | 3/4' ВР с широким бортом под накидную гайку |
| Толщина метала рамы | 2 мм |
| Длина | 1640 |
| Ширина | 2000 |
| Высота конденсатора | 75 мм |
| Наличие ножки для фиксации | Есть, усиленная "пятка" |
| Материал внутреннего теплообменника | Медь |
| Материал изоляции | Минеральная вата с влагоотталкивающей обработкой |
| Диаметр конденсатора | 24,1 мм с никелированным покрытием мм |
| Толщина изоляции | 6,5-8,5 см |
| Установка | Плоская, наклонная, отвесная поверхности |
- Цена: 31 732 ₴



