Інвертор з зарядним пристроем Altek PL12 PRO 600VA/500W

Інвертори Altek Off-Grid із функцією ДБЖ
Час минає, змінюючи не лише людину, а також увесь оточуючий світ, засоби комфорту та співіснування із ним. Для більш тривалого збереження навколишнього середовища у належному стані та із економічною метою досить часто звичайні мешканці сіл, міст, містечок також на виробництвах, у офісах, сільському господарстві встановлюють автономні прилади отримання, генерації, збереження енергії.
Автономні інвертори Altek є незамінними перетворювачами постійного току сонячних панелей на перемінний для живлення звичайних електроприладів. Важливою перевагою лінійки Altek PL є наявність функції джерела безперебійного живлення. Їх можна умовно розділити на 2 основні групи:
Потужні – із можливістю підключення акумуляторних батарей напругою до 48 В та повною автономією у роботі. Вони добре контролюють заряд акумуляторів за допомогою ШІМ, при потребі відновлюючи його. За призначенням лінійка Altek PL має переважно універсальне застосування.
Малопотужні – перетворюють значно меншу кількість енергії, натомість чудово стабілізують, захищаючи від перенавантажень, перегріву тощо. Лінійка Altek PL PRO працює із акумуляторними батареями напругою 12 – 24 В. Ці прилади оснащені вбудованим МРРТ контролером, керуються за допомогою мікропроцессора та досить інформативного LCD дисплею. Це чудовий варіант для комп’ютерної, офісної техніки та іншого.
Переваги інверторів із функцією ДБЖ Altek Off-Grid
- здатність до повної автономної роботи
- ідеальний моніторинг щодо точки найвищого заряду
- надійні прилади безперебійного живлення
- контроль напруги, току, стабільності роботи
- інформативний РК – дисплей зі зрозумілою графікою
Хоча зазвичай інвертори Altek PL із функцією ДБЖ працюють у режимі з’єднувача приладів та сонячних систем, у критичних ситуаціях ці прилади миттєво перемикають увесь потік на акумуляторне живлення. Таким чином інвертори Altek із серії PL пропонується застосовувати завжди у системах сонячної енергетики, де існує небезпека різкого зниження інсоляції та перерви у подачі очікуваних кіловатів. Також за їх допомогою можна створити систему додаткового нічного живлення, коли потреба у електриці лишається, а сонце зникло за обрієм.
Обираючи між інвертором офф – лайн Altek PL та лінійно – інтерактивним Altek PL PRO, слід пам’ятати про те, що встановлюючи сонячну електростанцію, ви вже почали зберігати природу для майбутніх поколінь. Хай якою малою не була б ваша установка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Состояние | Новое |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальная мощность | 500 Вт |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 307 мм |
| Длина | 310 мм |
| Вес | 7.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Допустимое входное напряжение от сети (без перехода на АКБ), В | 100-290 В |
| Ток заряда батареи | 50А |
| Напряжение питания от аккумуляторов, В | 12 |
| Солнечный контроллер | Регулируемый 10A ~ 50A (MAX) |
| Время переключения | 10мс |
| Выходное напряжение, В | 230 |
| Тип инвертора | Off Line |
- Цена: 6 947 ₴

