Інвертор для сонячних батарей AEP-1024 1000W/24V

Інвертор Altek Off-Grid AEP-1024 1000W/24V
Інвертор Altek Off-Grid AEP-1024 має функцію ДБЖ (джерело безперебійного живлення) та можливість обирати приорітетні дії. Вихідний акумуляторний сигнал – синусоїда, як і вхідний мережевий, охолодження за допомогою кулера (примусове), захист – автоматичне вимкнення.
Керування інвертором здійснюється за допомогою LCD дисплею зі зрозумілою графікою та командною клавіатурою. До комплекту постачання додається кабель, за допомогою якого панель із дисплеєм перетворюється на зручний дистанційний пульт.
Властивості інвертора Altek Off-Grid AEP-1024 1000W/24V
- сумісність з генераторними станціями
- захист від перезаряду, контроль заряду
- швидке автоматичне перемикання режимів (10мс)
- можливість під’єднання потужних акумуляторів
- захист від короткого замкнення
Застосування Altek Off-Grid AEP-1024 1000W/24V інвертора
Автономний однофазний інвертор торгівельної марки Altek має два напрямки роботи: перетворювач накопиченої акумулятором енергії з 12, 24, 36 на 220-230В та вирівнювач струму при мережевих коливаннях від 185 до 265В. За умови зниження навантаження до 25Вт автоматично змінює режим роботи на «сплячий» (з енергоспоживанням 1-2Вт), що дає можливість використання інвертора у фотоелектричних системах.
Придбати однофазний інвертор Altek Off-Grid AEP-1024 можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Страна производитель | Китай |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальный ток | 45 А |
| КПД, не менее | 95 % |
| Частота | 50 Гц |
| Число фаз питания | 1 |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Уровень шума | 60 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 178 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Вес | 16.5 кг |
| Длина | 461 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Параметры автоматической защиты, вход/выход, (А) | 15/10 |
| Нестабильность тока зарядки, (А) | постоянный ток +-5 |
| Охлаждение | принудительное |
| Номинальное входное напряжение, (В) | переменный ток 230 |
| Диапазон входного напряжения, (В) | переменный ток 180-250 |
| Сертификация соответствия требованиям безопасности | CE (EN62040-1) |
| Класификация электромагнитной совместимости | EN62040-2, C2 |
| Влажность, (%) | 5-95 |
- Цена: 13 394 ₴


