Інвертор Solar Expert MPPT 5000 (48V) генерация в сеть

Інвертор Solar Expert MPPТ – прилад для автономного енергозабезпечення будь – яких систем, включаючи сонячну енергетику. Наявність МРРТ контролера дозволяє автоматично знаходити точки максимальної потужності, аби система була стабільною навіть у стані часткового затінення.
Інвертори із МРРТ контролером вирізняє здатність роботи за «Зеленим тарифом». Власне споживання 2 Вт, ККД інвертора до 98 %, захист від перезаряду, автоматична система керування процесами зі зрозумілою графікою РК дисплею.
Переваги Solar Expert Hybrid MPPT інверторів
- висока ефективність з МРРТ контролером за будь-яких умов
- автоматична система захисту, керування, вибору живлення
- функція «холодного» старту, захист від перевантажень
- вибір режиму пріоритету, можливість роботи, як ДБЖ
- РК дисплей із відображенням режимів, кнопки перемикання
- легкий та зрозумілий монтаж інвертора
Застосування MPPT інверторів Solar Expert Hybrid
Прогресивні та досить потужні гібридні інвертори з МРРТ контролерами марки Solar Expert призначені для керування та контролю систем альтернативного енергозабезпечення із можливістю генерації надлишків у мережеве сховище, або для продажу за «Зеленим тарифом». Якісно перетворює постійний струм у перемінний для живлення побутової, офісної, спеціалізованої техніки.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 468 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Длина | 120 мм |
| Вес | 11 кг |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Виды индикации | Световая |
| Номинальный ток | 60 А |
| КПД, не менее | 98 % |
| Частота | 50 Гц |
| Защита от перегрева | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 55 град. |
| Номинальное входное напряжение | 48 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Время переключения для персональных компьютеров | 10ms |
| Время переключения для бытовой техник | 20ms |
| Напряж. конечного заряда АКБ | 54VDC |
| Форма выходного сигнала от АКБ | Чистая синусоида |
| Макс ток заряда | 60А |
| Макс ток заряда батареи | 20A – 30A |
| Макс ток заряда Solar | 60А |
| Энергопотребление в режиме ожидания | 2W |
| Макс напр. солнечной батареи в разомкнутой цепи | 145VDC |
| Защита от перезаряда | 60VDC |
| Поддержка солнечных батарей | MPPT |
| Напряжение батареи | 48VDC |
- Цена: 76 279 ₴


