Гібридний мережевий інвертор Growatt Hybrid 5000 HYP 1 фаза 2 MPPT

Інвертор гібридний Growatt Hybrid 5000 HYP
Growatt Hybrid 5000 HYP - серія мережевих інверторів з можливістю підключення акумуляторних батарей. Ці інвертори можуть використовуватися в мережевих станціях, і при необхідності забезпечувати безперервне електропостачання з батарей. Інвертори Growatt мають вбудований MPPT контролер заряду, що дозволяє безпосередньо заряджати акумуляторні батареї. Поєднання цих інверторів з комп'ютерами або системами автоматизації можливо за допомогою комунікаційних портів USB, RS-232, Modbus.
Меню налаштувань дозволяє гнучко налаштувати даний інвертор виставляючи пріоритети електроенергії. Тобто користувач може задавати першочерговість використання електроенергії (акумуляторні батареї, сонячні фотомодулі чи електромеежа). Для прикладу можна задати пріоритетність сонячні фотомодулі, вся доступна електроенергія буде використовуватися від сонячних панелей, на випадок якщо її буде недостатньо додаткова електроенергія буде братися від електромережі або ж акумуляторних батарей.
Сфера застосування
- Зелений тариф
- Сонячні електростанції потужністю 5 кВт
- Автономне живлення будинку
Властивості гібридного інвертора Growatt Hybrid 5000 HYP
- ККД мінімум 96% при потужності 5000 Вт
- універсальні можливості під’єднання
- вихідний сигнал – синусоїда
- 2 МРРТ контролери
Застосування інвертора Growatt Hybrid 5000 HYP
Мережевий інвертор Growatt Hybrid 5000 HYP використовується для безперервного живлення, прямого зарядження акумуляторів.
Купити Інвертор Growatt Hybrid 5000 HYP можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Growatt |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| КПД, не менее | 96 % |
| Защита от перегрева | Да |
| Число фаз питания | 1 |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальная мощность | 5000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 460 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Вес | 29 кг |
| Длина | 600 мм |
| пользовательские характеристики | |
| Робочий температурний діапазон | -10+55 С |
| Пользовательские характеристики | |
| Ток заряда | 60 А |
| Количество МППТ-трекеров / Максимальный ток, Вход (DC) | 2 x 10A |
| Напряжение АКБ, В | 48 |
| Номинальное напряжение / Максимальное напряжение, Вход (DC) | 720 В / 900 В |
| Номинальный ток, Выход (AC) | 21.8 A |
| Максимальная мощность PV, Вход (DC) | 10000 Вт |
| Номинальное напряжение, Выход (AC) | 220 В |
| Рабочий диапазон напряжения, Выход (AC) | 184 - 265 В на фазу |
- Цена: 111 241 ₴



