Котел газовый ITALTHERM CITY CLASS 30 F з трубою

Комфортне існування у межах дому або окремої квартири асоціюється не лише зі смачною їжею, новою шафою чи зручним ліжком. Завжди кожен із нас за замовчуванням має на увазі можливість будь – якої миті прийняти душ у теплій ванній кімнаті та при тому не залежати від примх централізованої системи опалення, гарячого водопостачання.
Молода, але вже досить досвідчена італійська компанія Italtherm є вигідним виробником не лише для європейських, а також українських покупців. І справа не лише у прийнятній ціні та високій якості опалювальної техніки, а у тому, що вона максимально адаптована до наших газових та електричних мереж.
Разом із тим, компанія Italtherm широко застосовує інноваційні технології під час розробки газових котлів та іншої техніки, що дозволяє спростити їх обслуговування і керування приладами. У модельному рядку котлів Italtherm присутні двоконтурні із відкритою камерою згоряння, турбо, а також конденсаційні, ККД котрих відносно звичайних газових котлів перевищує 100%. Продукція Italtherm має сертифікати відповідності у 32 країнах європейського континенту.
Властивості та переваги котлів газових ITALTHERM
- висока якість зборки, окремих деталей, вузлів, комунікацій
- матеріал виконання усієї гідравлічної групи – латунь
- чітка система електронного керування процесами Nordgas
- вбудовані багатошвидкісні циркуляційні насоси
- надійний захист від замерзання та порушення циркуляції
- система автоматичної діагностики причин виходу із ладу
- можливість під’єднання кімнатного термостату
Застосування ITALTHERM котлів газових
Зручні та легкі у експлуатації газові котли італійської компанії Italtherm користуються великою популярністю як в Україні, так і у інших частинах Європи. Компанія випускає димохідні та турбінні, з бітермічним теплообмінником або ж пластинчастим, із одним та двома окремими теплообмінниками на опалення та гаряче водопостачання. Також компанія Italtherm випускає високоякісні конденсаційні газові котли.
Якщо ви щасливий володар власної квартири, дачного будиночка, приватного домоволодіння або ж офісного приміщення, для опалення своїх квадратних метрів вигідно буде придбати у компанії «СоларБуд» газовий котел Italtherm. Двоконтурний італієць допоможе вам із якісним економним опаленням та забезпечить гарячою водою до 13 літрів на хвилину. Рідкокристалічний дисплей, що відтворює інформацію за допомогою електронної плати, сповістить про усі можливі негаразди у системі.
Опис Italtherm city class 30 F + труба
Чистий дизайн, технології і автомотівние інновації для Вашого комфорту
Двоконтурний газовий котел Italtherm City Class 30 F з традиційною камерою згоряння і двома роздільними теплообмінниками для опалення та гарячого водопостачання.
Дизайн котла розроблений італійською дизайнерською компанією GIUGIARO, яка відома як розробник дизайну ексклюзивних авто Ferrari, Maserati, Corvette і ін.
Котел включає якісні комплектуючі з підвищеними експлуатаційними характеристиками для тривалої і безвідмовної роботи обладнання. Пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі і клапан з електроприводом дають можливість отримувати стабільну температуру гарячої сантехнічної води при використанні на кухні або у ванній кімнаті. Гідравліка даного котла - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі. Перемикання між роботою ГВП та опаленням здійснюється за допомогою 3-ходового клапана з електропріводом.В даної моделі котла використовується розширювальний бак ємністю 8 л. Стежити за тиском в системі опалення дозволяє манометр, який знаходиться на панелі управління. Мінімальний проток, на який реагує котел, становить близько 2,8 л / хв, що є досить непоганим показником. Кількість гарячої води, яке може видати котел при Δ 25 ° С, становить 16.0 л / хв.
Комплектуючі європейського виробництва:
Вентилятор (Італія)
Теплообмінник (Італія)
Пальник (Італія)
3-х ходовий клапан (Італія)
Повітряний прессостат (Чехія)
Розширювальний бак (Італія)
Пластинчастий теплообмінник (Італія)
Латунна гідравлічна група (Італія)
Мідний первинний теплообмінник
Газовий клапан SIT 845 (Італія)
Нове реле протоки (Італія)
Оригінальний європейський насос Grundfos (Данія)
Електроніка котла представлена єдиної електронної платою з імпульсним блоком живлення, виробництва відомої італійської компанії Nordgas.
Інформація про режим роботи котла передається на окремо винесений цифровий рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням блакитного кольору кольору. Управління котлом здійснюється за допомогою двох ручок-потенціометрів.
Опис Italtherm city class 30 F + труба
Чистий дизайн, технології і автомотівние інновації для Вашого комфорту
Двоконтурний газовий котел Italtherm City Class 30 F з традиційною камерою згоряння і двома роздільними теплообмінниками для опалення та гарячого водопостачання.
Дизайн котла розроблений італійською дизайнерською компанією GIUGIARO, яка відома як розробник дизайну ексклюзивних авто Ferrari, Maserati, Corvette і ін.
Котел включає якісні комплектуючі з підвищеними експлуатаційними характеристиками для тривалої і безвідмовної роботи обладнання. Пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі і клапан з електроприводом дають можливість отримувати стабільну температуру гарячої сантехнічної води при використанні на кухні або у ванній кімнаті. Гідравліка даного котла - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі. Перемикання між роботою ГВП та опаленням здійснюється за допомогою 3-ходового клапана з електропріводом.В даної моделі котла використовується розширювальний бак ємністю 8 л. Стежити за тиском в системі опалення дозволяє манометр, який знаходиться на панелі управління. Мінімальний проток, на який реагує котел, становить близько 2,8 л / хв, що є досить непоганим показником. Кількість гарячої води, яке може видати котел при Δ 25 ° С, становить 16.0 л / хв.
Комплектуючі європейського виробництва:
Вентилятор (Італія)
Теплообмінник (Італія)
Пальник (Італія)
3-х ходовий клапан (Італія)
Повітряний прессостат (Чехія)
Розширювальний бак (Італія)
Пластинчастий теплообмінник (Італія)
Латунна гідравлічна група (Італія)
Мідний первинний теплообмінник
Газовий клапан SIT 845 (Італія)
Нове реле протоки (Італія)
Оригінальний європейський насос Grundfos (Данія)
Електроніка котла представлена єдиної електронної платою з імпульсним блоком живлення, виробництва відомої італійської компанії Nordgas.
Інформація про режим роботи котла передається на окремо винесений цифровий рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням блакитного кольору кольору. Управління котлом здійснюється за допомогою двох ручок-потенціометрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITALTHERM |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 92.8 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Расход газового топлива | 2.72 куб. м/час |
| Вес | 30 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Объем расширительного бака | 10 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 15 л/мин |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 130 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 727 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Диапазон температуры отопления - °C | 35-78 |
| Диапазон температуры сантехнической воды - °C | 30-60 |
| Потребление газа, мин – м3/час | 1.09 |
| Способ нагрева сантехнической воды | бойлер 60 л |
- Цена: 23 000 ₴

