Кошик
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Насоси

Насосна станція – чудовий спосіб забезпечити автоматичне водопостачання та опалення у будинок. Крім того, насосні станції можна використовувати для підвищення тиску в системі як центрального водопостачання так і іншого призначення.

Якщо у вас є система нагріву води від сонячних колекторів то вам найкраще підійде дволінійна станція з термометрами на кульових кранах, датчиком протоку та іншим допоміжним устаткуванням.

 

Різновиди насосних станцій:

  1. Однолінійна насосна станція. Встановлюється на зворотному контурі системи сонячних колекторів та складається с кульового крану з термометром, разходоміру та групи безпеки.
  2. Дволінійна насосна станція. Використовується на подачі теплоносія та зворотній лінії, при більш складних схемах водопостачання та опалення, щоб якомога краще контролювати роботу всієї системи.
Якщо вам необхідна якісна насосна станція для сонячної геліосистеми, опалення або ГВС, все це можна придбати у фірмі SolarBud за приємними демократичними цінами, від провідних виробників.
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 8

Насосная станция для солнечного коллектора имеет очень широкий функционал.

В компании SolarBuD можно приобрести, как однолинейные станции насосные, так и двухлинейные станции, а также всевозможные комплектующие, необходимые для ваших гелиосистем.