Мережевий інвертор KSG-5K-DM

Мережеві інвертори KSG
Сьогодні вже нікого не здивуєш сонячними панелями на території садиби чи на даху офісної будівлі. Ми стали свідомими та використовуємо відновлювані джерела тепер не лише заради економії, але також для збереження природи. Тому придбання інвертора стало звичайною справою. Головне, аби вибір було зроблено відповідно до потужностей системи, напруги, сили току, та частоти коливань у мережі.
Приємно зазначити, що придбати інвертор у компанії «СоларБуд» від відомого виробника тепер можна також із лінійки KSG. Це ціла плеяда потужних, витривалих та дійсно незалежних перетворювачів із великим набором додаткових функцій.
Особливості модельного ряду інверторів KSG
Мережеві інвертори KSG-5K-DM
Ефективність перетворювання даної моделі 1-фазного інвертора сягає 96%. Потужність 5000 Вт, 2 МРРТ виходи, пошук точки максимальної потужності із ККД 99,5%, може оснащуватись вбудованим вимикачем струму. Має пасивний інтерфейс, порт RS232, інформативний LCD дисплей.
Мережеві інвертори KSG-10K-DM
Досить потужний 3-фазний інвертор із ККД перетворення струму не нижче від 97%, а ККД точки пошуку максимальної потужності 99,5%. Має вологозахищений пневмоклапан, порт RS232, LCD дисплей, пасивний інтерфейс, зрозумілий LCD дисплей, потужність 10 кВт. Поліпшує продуктивність сонячних батарей навіть за слабкої інсоляції.
Мережеві інвертори KSG-15K-DM
Трифазний on grid інвертор потужністю 15 кВт та номінальною вхідною напругою понад 600 В. Сучасний LCD дисплей відтворює усі основні показники ефективності інвертора, зв’язок із ПК за допомогою порту RS232, а з іншими вузлами із RS485 або WIFI.
Мережеві інвертори KSG-20K-DM
Потужний мережевий on grid інвертор на 20 кВт без вагань можна застосовувати із комерційною метою. Він допоможе максимально ефективно дістати енергію навіть за низького рівня інсоляції, а інформативний LCD дисплей проконтролює та сповістить просування процесів. Температурний діапазон від -25°C до +60°C.
Мережеві інвертори KSG-30К-ТМ
Багаторежимний on grid інвертор потужністю 30 кВт відрізняє здатність до самодіагностики зі сповіщенням про помилки. Це чудовий перетворювач для комерційних сонячних електростанцій із портами постійного струму, сучасною системою керування та LCD дисплеєм. Номінальна вхідна напруга 1000 В, ККД не менше 98%.
Який із варіантів мережевого інвертора KSG ви би не обрали, свої сонячні батареї у комплекті із представником даного модельного ряду дадуть найліпші показники, не залежно від сонячної активності. Клас захисту IP65, тому усі вони придатні для зовнішньої інсталяції.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Степень защиты IP | 65 |
| Номинальный ток | 22 А |
| Состояние | Новое |
| КПД, не менее | 96.9 % |
| Частота | 50 Гц |
| Число фаз питания | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Номинальное входное напряжение | 380 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Допустимая пиковая мощность | 5200 Вт |
| Номинальная мощность | 5000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 466 мм |
| Ширина | 329 мм |
| Длина | 149 мм |
| Вес | 15.7 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Вентиляция | Естественное охлаждение |
| Коэффициент мощности | >0,99 |
| Суммарное значение коэффициента нелинейных искажений тока на входе | <3% |
| Потребление в ночное время (Вт) | <0,2 |
| Максимальное напряжение постоянного тока (В) | 500 |
| Рабочий диапазон слежения за точкой максимальной мощности (В DC) | 100-490 |
| Интерфейс передачи данных | RS232 & RS485 / WLAN (опция) |
| Категория перенапряжения | II (сторона DC), III (сторона АС) |
| Максимальный ток короткого замыкания на выходе | 263А пиковый импульс (длительность – 2,8мсек.) |
| Максимальный обратный ток инвертора на батарею | 273А пиковый импульс (длительность – 2,4мсек.) |
- Цена: 45 230 ₴





