Кошик
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Інвертори

Інвертори для сонячних систем

Інвертори для сонячних батарей потрібні вам, якщо ви хочете облаштувати власну сонячну електростанцію. Існує декілька різновидів інвенторів, кожен з яких можна придбати в компанії SolarBud:

1.    Гібридний інвертор здатен перетворювати сонячну енергію, як з акумуляторів, якщо вони заряджені так і напряму з сонячних батарей. Гібридні інвертори можуть використовувати енергію акумуляторів, а також мережеву електроенергію одночасно. При цьому важливо вказати пріоритет таким чином, щоб в першу чергу поглиналася енергія акумуляторів, а лише потім (якщо акумуляторної енергії не вистачає) мережева.

2.    Автономний інвертор стане незамінним помічником там, де немає мережевого живлення або інших джерел змінного струму. Автономні інвертори чудово підійдуть для автономних сонячних систем.

3.    Мережевий інвертор потрібен для того, щоб постійну напругу перетворити на напругу змінну, і без використання акумуляторів, подавати напругу до мережі. Це зручно для тих, хто хоче заощадити на електроенегрії. Сонячні мережеві інвертори дозволять вам продавати надлишки сонячної енергії за зеленим тарифом.

Будь-які інвертори для сонячних панелей можна купити в магазині компанії SolarBud. У SolarBud також можна придбати джерело безперебійного живлення, яке забезпечить вас електроенергією навіть у ті моменти, коли у вас вдома не буде світла. ДБЖ (купити можна в SolarBud) забезпечить вашу домівку електроенергією.

Якщо вам необхідні якісні інвентори для сонячних панелей, замовте їх у компанії SolarBud. Якість вас приємно здивує.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 13

Действительно незаменимый прибор, если вы имеете свою солнечную станцию, - это инвертор для солнечных панелей (купить его можно в SolarBud). Инверторы, предназначенные для панелей солнечных, преобразовывают напряжение, являющееся постоянным, в напряжение переменное, которое является обычным для основного количества потребителей.

Компания SolarBud продает различные виды инвенторов:

1.      Автономный солнечный инвертор подходит для питания всех приборов, имеющихся в системе. Они подходят для электростанций солнечных, которые 100% автономны.

2.      Сетевой инвертор, предназначенный для солнечных панелей, может передавать излишки энергии солнечной в основную сеть. Солнечную энергию продавать можно по зеленому тарифу.

3.      Гибридный инвертор, предназначенный для солнечных батарей, может использовать одновременно источники тока переменного, а также тока постоянного. Это наиболее дорогостоящая разновидность инвенторов.

4.      Также можно приобрести в SolarBud инвертор с функцией ИБС (бесперебойного питания). Данный инвертор активирует резервный источник, если вам отключили электроэнергию.

Высококачественные источники бесперебойного питания, инверторы, панели солнечные и остальные, необходимые для создания электростанции солнечной, товары вы найдете только в фирме SolarBud.