SR91 (СР-91) контролер для сонячних колекторів

SR91 - це контролер для систем сонячного нагріву води Altek, Atmosfera та ін. Призначений для регулювання та контролю роботи циркуляційного насоса, керуючись даними отриманими від температурних датчиків, які встановлені на трубі яка виходить з сонячного колектора , а також на вході і виході в накопичувальний бак. Безпека і ефективна продуктивність системи підготовки води в цілому багато в чому залежить від роботи контролера, тому правильний його підбір дуже важливий. Всі контролери які пропонує компанія "SolarBud" проходять перевірку на правильність роботи, герметичність і надійність.
Основні переваги даного виду контролерів:
1) керує роботою насоса в залежності від отриманих значень температур;
2) використання для будь-яких видів теплоносіїв (можна вибирати в налаштуваннях);
3) функція "вихідний день";
4) повідомлення про помилку;
5) захист від неправильного підключення;
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный ток нагрузки | 10 А |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Размеры | 120х120х18 мм |
| Условия эксплуатации | -10°C до +50°C |
| Диапазон измерения температуры | 0 до 120°C |
| Класс защиты | IP40 |
| Точность измерения температуры | ±2°C |
| Комплектация | |
| Провод питания к сети | 1 шт |
| Температурный датчик NTC10K | 2 шт |
| Температурный датчик PT1000 | 1 шт |
| Выходы | |
| Реле для резервного нагреваеля (ТЭН или котел) | 1 шт |
| Реле управления насосом | 2 шт |
| Реле на 3-х ходовой клапан | 1 шт |
| Входы | |
| Датчик NTC10K для бака | 2 шт |
| Датчик PT1000 для коллектора | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип контроллера | одноконтурний |
- Цена: 5 303 ₴










