Інвертор SolarEdge для сонячних батарей SE17k

Мережевий інвертор SolarEdge SE17K
Один із найпотужніших інверторів у ізраїльській серії SolarEdge
SЕ 17К, що вражає можливостями чітко налагодженого цифрового механізму керування та перетворення сонячної енергії для як найкращого її відбору.
Система цілодобового онлайн моніторинга справності та продуктивності системи дозволяє вирішувати питання точно та миттєво. Хоча виробник гарантує повну відсутність збоїв за весь час експлуатації. Гарантія 12 років. Ефективність близько 98%. Безперервний моніторинг рівня модуля.
Властивості інвертора SolarEdge SE17K
- інтернет зв’язок у декілька способів
- технологія фіксування напруги
- сумістність з силовим оптімізатором для виключення втрат
- потужна система захисту IP65 / NEMA 3R
- компактні розміри, легкий монтаж (кронштейн у комплекті)
- високі стандарти безпеки
Застосування SolarEdge SE17K мережевого інвертора
Трифазний інвертор ізраїльського виробництва SolarEdge SЕ 17К призначений для перетворення сонячної енергії, що подає система фотоелектричних панелей, у електричну енергію звичайної напруги, сили току, частоти. У парі з силовим оптимізатором інвертор виконує лише свою функцію перетворення, що значно подовжує термін експлуатації.
Придбати мережевий інвертор SolarEdge SЕ 17К можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Solar Edge |
| Страна производитель | Австрия |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| КПД, не менее | 97.6 % |
| Число фаз питания | 3 |
| Номинальная мощность | 17000 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Уровень шума | 50 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 540 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Вес | 33.2 кг |
| Длина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальное напряжение постоянного тока DC+ to DC | 750 Vdc |
| Максимальное входное напряжение постоянного тока | 900 Vdc |
| Вход постоянного тока | 2 пара MC4 |
| Выход переменного тока | Кабельный ввод - диаметр 15-21 мм |
| Номинальная выходная мощность переменного тока | 17000 VA |
| Максимальный входной ток | 23 Adc |
| Охлаждение | Естественная конвекция |
| Максимальное напряжение постоянного тока DC+ to DC | 900 Vdc |
| Диапазон выходного напряжения переменного тока | 184-264,5 Vac |
| Максимальная мощность постоянного тока | 22950 W |
| Датчик статочного тока детектора | 300/30 mA |
| Максимальное выходная мощность переменного тока | 17000 VA |
| Ночное потребляемая мощность | < 2.5 W |
| Изоляция КЗ на землю | 700k (омега) чувствительность |
| Выходное напряжение переменного тока (номинальное) | 400/230 Vac |
| Максимальный непрерывный выход тока на фазу | 26 А |
| Частота | 50/60 Гц |
| Номинальное входное напряжение постоянного тока | 750 Vdc |
- Цена: 103 694 ₴





