Інвертор для сонячних батарей Omron KP 100L-OD-EU

106 291 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 102158
- +380 (96) 911-38-32г.Винница (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Луцк (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Львов (представительство)
Мережевий інвертор Omron KP100L (10 кВт)
Японська компанія з виробництва систем промислової автоматизації Omron давно працює на ринку та має розгалужену мережу підприємств. Але з інверторів виробляє лише одну модель - Omron KP100L, чию електронну схему розробили працівники компаніі разом із науковими представниками провідного японського універсітету.
Клас захисту корпуса IP65 дає змогу монтажу приладу назовні. Має 3 незалежно працюючих МРР трекера з широким напруговим діапазоном та ефективністю 97,5 %. Потужність інвертора сягає 10 кВт (+10% на піку). Гарантія 5 років.
Властивості інвертора Omron KP100L
- функція захисту від деградації фотомодулів
- підтримка функції передачі даних
- зрозуміла графіка LCD дисплею
- сумісний з усіма видами панелей
Застосування Omron KP100L мережевого інвертора
Потужний трифазний інвертор Omron KP100L однаково плідно працює як з приватними фотомодульними сонячними станціями та і з виробничими за «зеленим» тарифом, звідяки потужності в 10 кВт. Прийнятний розмір та легка система монтажу дозволяє самостійне швидке встановлення.
Система МРРТ працює в режимі постійного пошуку пікової точки, що дозволяє значно підвищити потужність системи.
Придбати мережевий інвертор Omron KP100L можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Omron |
| Страна производитель | Япония |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальный ток | 13 А |
| КПД, не менее | 97.5 % |
| Частота | 50 Гц |
| Число фаз питания | 3 |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Номинальная мощность | 10000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Длина | 270 мм |
| Вес | 42 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Макс. выходная мощность, (Вт) | 11000 |
| Макс. напряжение, (В) | 850 |
| Охлаждение | принудительное |
| Макс. переменный ток на выходе, (А) | 14.5 |
| Защита от перенапряжения | DC - II; AC - III |
| Мин. входное напряжение, (В) | 200 |
| Коммуникационные порты | RS-485, RS-232C |
| cos ф | 0,95 - 1 |
| Напряжение переменного тока на выходе, (В) | 400/230 (+20 % / -23,5 %) |
| Кол-во MPPT трекеров | 3 |
| Подключение DC | MC-4 (PV-KBT4 / PV-KST4) |
| Макс. входная мощность солнечного поля, (кВт) | 11.5 |
| Макс. входная мощность на один МРРТ трекер, (кВт) | 5.5 |
| Подключение AC | Винтовые клеммы |
| Мониторинг | Omron PVRemote/Solar-Log™/MeteoControl™ |
| Диапазон отслеживания точки макс. мощности, (В) | 320 - 825 |
| Номинальнальное напряжение, (В) | 585 |
| THDi | > 4 % |
- Цена: 106 291 ₴



