Інвертор для сонячних батарей REFUsol 013K

Мережеві інвертори Advanced Energy/Refusol
Американсько – німецьке підприємство Advanced Energy Industries, Inc. Займає міцні позиції на ринку електротехнічних приладів. Мережеві сонячні інвертори, що виробляють на їх заводах, мають одно (AE) та трифазні (Refusol AE) конструкції, високу продуктивність та рівень захисту.
Завдяки герметичному корпусу, інвертори витримують температурні коливання в середньому від -25 до +55 (залежить від моделі) та інші погодні особливості. Тобто, монтаж із зовнішнього боку будівлі цілком реальний.
Керування інвертором і системою взагалі, здійснюється за допомогою інтерфейсів RS485 та Ethernet, що полегшує контроль над процесами та вчасно інформує про помилки. Ефективність 98%.
Властивості Advanced Energy/Refusol інверторів
- надійна система захисту класу IP65
- вбудований МРР трекер
- система охолодження – природня конвекція
- зрозумілий графічний дисплей з кнопковою клавіатурою
- легкий монтаж, кронштейн в комплекті
Застосування інверторів Advanced Energy/Refusol
Мережеві інвертори Advanced Energy призначені для перетворення сонячної енергії у електричну зі звичайною мережевою напругою та керувати процесами безпеки. За допомогою двох наявних інтерфейсів прилад здійснює обмін даними між вузлами фотоелектричної системи. Залежно від потужності, мережеві інвертори використовують у виробничих та побутових потребах.
Придбати Advanced Energy/Refusol мережеві інвертори можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 601 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Длина | 277 мм |
| Вес | 38.4 кг |
| Основные атрибуты | |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Страна производитель | Германия |
| КПД, не менее | 98 % |
| Частота | 50.6 Гц |
| Защита от перегрева | Да |
| Число фаз питания | 3 |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Производитель | Refusol |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 55 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Уровень шума | 45 дБ |
| Номинальная мощность | 13000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Макс. Мощность фотостанции, кВт | 15.3 |
| Макс напряжение DC | 1000 |
| Охлаждение | Естественное |
| Макс. ток DС | 31.1 |
| Номинальный коэффициент мощности/диапазон | 1/0,8i-0,8с |
| Подключение к сети | L1,L2,L3,N,PE |
| Номинальное напряжение АС, В | 400 |
| Диапазон слежения за точкой макс мощности, В | 460-850 |
| Интерфейсы | Ethernet, В5485, датчикуровня радиации и температуры |
| Стартовая мощность от, Вт | 20 |
| Диапазон напряжения АС, В | 320-460 |
| Защита от перенапряжения (EN61643-11) | ТуреЗ |
| Количество DC-разъемов | 6x Phoenix Sunclix |
| Номинальный ток | 3x21 А |
| Потребление в дежурном режиме, Вт | <0,5 |
| Класс защиты (ІЕС62109) | I |
| Категория перенапряжения (ЕМ 60664-1) | DC:II,AC:III |
| Стартовое напряжение DC, В | 350 |
- Цена: 164 439 ₴

