Інвертор для сонячних батарей AE 1TL3,6

104 013 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 99689-3.6
- +380 (96) 911-38-32г.Винница (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Луцк (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Львов (представительство)
Мережеві інвертори Advanced Energy/Refusol
Американсько – німецьке підприємство Advanced Energy Industries, Inc. Займає міцні позиції на ринку електротехнічних приладів. Мережеві сонячні інвертори, що виробляють на їх заводах, мають одно (AE) та трифазні (Refusol AE) конструкції, високу продуктивність та рівень захисту.
Завдяки герметичному корпусу, інвертори витримують температурні коливання в середньому від -25 до +55 (залежить від моделі) та інші погодні особливості. Тобто, монтаж із зовнішнього боку будівлі цілком реальний.
Керування інвертором і системою взагалі, здійснюється за допомогою інтерфейсів RS485 та Ethernet, що полегшує контроль над процесами та вчасно інформує про помилки. Ефективність 98%.
Властивості Advanced Energy/Refusol інверторів
- надійна система захисту класу IP65
- вбудований МРР трекер
- система охолодження – природня конвекція
- зрозумілий графічний дисплей з кнопковою клавіатурою
- легкий монтаж, кронштейн в комплекті
Застосування інверторів Advanced Energy/Refusol
Мережеві інвертори Advanced Energy призначені для перетворення сонячної енергії у електричну зі звичайною мережевою напругою та керувати процесами безпеки. За допомогою двох наявних інтерфейсів прилад здійснює обмін даними між вузлами фотоелектричної системи. Залежно від потужності, мережеві інвертори використовують у виробничих та побутових потребах.
Придбати Advanced Energy/Refusol мережеві інвертори можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Refusol |
| Страна производитель | Германия |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальный ток | 16 А |
| Защита от перегрева | Да |
| КПД, не менее | 98 % |
| Частота | 50.6 Гц |
| Число фаз питания | 1 |
| Номинальная мощность | 3600 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 55 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Уровень шума | 29 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 657 мм |
| Ширина | 399 мм |
| Вес | 11 кг |
| Длина | 224 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальное напряжение АС, В | 230 |
| Макс. Мощность фотостанции, кВт | 4.5 |
| Макс напряжение DC | 845 |
| Охлаждение | Естественное |
| Макс. ток DС | 12 |
| Номинальный коэффициент мощности/диапазон | 1/0,95i-0,95с |
| Потребление в дежурном режиме, Вт | <4 |
| Подключение к сети | L, N, РЕ |
| Класс защиты (ІЕС62109) | II |
| Диапазон слежения за точкой макс мощности, В | 350-500 |
| Категория перенапряжения (ЕМ 60664-1) | DC:II,AC:III |
| Стартовое напряжение DC, В | 350 |
| Стартовая мощность от, Вт | 10 |
| Интерфейсы | Ethernet, RS485 |
| Диапазон напряжения АС, В | 185-276 |
| Защита от перенапряжения (EN61643-11) | ТуреЗ |
| Количество DC-разъемов | 1x Phoenix Sunclix |
- Цена: 104 013 ₴

