Термосифонна система RРА 58-1800-20

Термосифонна система RPA 58-1800-20
Нагрів води в баку даної термосифонної системи здійснюється в результаті природної циркуляції води в вакуумних трубках, тому що при нагріванні теплі шари води піднімаються вгору, потрапляючи в бак, а холодні знову опускаються вниз трубок. Температура води в акумулюючій ємності досягає 40-70°С. Бак має пінополіуританову теплоізоляцію, яка мінімізує втрати тепла. Вода в баку нагріває мідний теплообмінник, виконаний у вигляді спіралі, в якому під тиском циркулює теплоносій або вода. Після їх нагрівання споживач отримує готову гарячу воду для своїх потреб або ж гарячий теплоносій для централізованої системи опалення та ГВП.
Термосифонні системи RPA встановлюють як на горизонтальних так і на похилих поверхнях.
Технічні характеристики системи:
-
Об'єм баку - 170 л;
-
20 вакуумних трубок з 3-ма шарами AL-N/SS/CU;
-
Мідний теплообмінник - діаметр12 мм, довжина 20 м, виходи з широкими бортами під вальцьовану трубу 1/2";
-
Внутрішній бак - нержавійка SUS3042B, товщина 0,41 мм, D =360мм;
-
Зовнішній бак - фарбована сталь, товщина 0,31 м, D = 470мм;
-
Теплоізоляція - пінополіуретан 55 мм;
-
Рама з фарбованої гальванізованої сталі товщиною 1,5 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Атмосфера |
| Страна производитель | Китай |
| Принцип работы | Под давлением |
| Режим использования | Сезонное |
| Количество трубок | 20 шт |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Срок службы | 25 лет |
| Номинальное давление | 6 бар |
| Тип вакуумной трубки | Heat-pipe |
| Тип коллектора | Вакуумный |
| Максимальное давление | 10 бар |
| Способ монтажа | Горизонтальный |
| Угол наклона | 45 град. |
| Выходы теплообменника | 1/2" НР с широким бортом |
| Толщина стенки внешнего бака | 0.31 мм |
| Дополнительная комплектация | электрический ТЭН |
| Диаметр теплообменника | 12 мм |
| Полная емкость системы | 222 л |
| Изоляция бака | Пенополиуретан. толщина: 55мм |
| Диаметр внешнего бака | 470 мм |
| Диаметр внутреннего бака | 360 мм |
| Толщина стенки внутреннего бака | 0.41 мм |
| Материал внешнего бака | окрашенная сталь |
| Длина теплообменника | 20 м |
| Материал теплообменника | медь |
| Рама | Окрашенная сталь, с гальваническим покрытием. Усиленной конструкции на кручение. Толщина стали: 1,5мм. |
| Материал внутреннего бака | пищевая нержавеющая сталь SUS304/2B |
| Производительность | 200 л/сутки |
| Параметри трубок | |
| Внешний диаметр трубок | 58 мм |
| Длина трубок | 1800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость системы | 170 |
- Цена: 30 778 ₴



