Кошик
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Теплоносій

Теплоносій на основі пропіленгліколю

Його переваги і склад

                У всіх системах теплопостачання велику роль виконує теплоносій. Спочатку він отримує тепло, наприклад, від твердопаливного чи газового котла або нагрівається у сонячному колекторі, а згодом передає це тепло через радіатори опалення споживачу або нагріває воду для гарячого водопостачання. Треба сказати що від якості та характеристик теплоносія може залежати надійність всієї системи.

                Якщо ви не знаєте де купити теплоносій на основі пропіленгліколю високої якості, тоді звертайтесь до нашої компанії «SolarBud».

                Теплоносій на основі пропіленгліколю ідеально підійде для геліосистем. Його властивості не заставлять вас хвилюватись за вашу сонячну систему у зимовий період при дуже низьких температурах. Особливо теплоносій з пропіленгліколем активно використовують для систем опалення у заміських чи навіть приватних будинках які рідко експлуатуються взимку та у яких люди не проживають постійно. У такому випадку не завжди є потреба регулярно вмикати опалення щоб прогрівати систему та немає потреби зливати теплоносій з системи на зимовий період. Залишаючи на зимовий період в системі пропіленгліколь можна не хвилюватися що система деформується чи з’являться тріщини на кранах чи трубах.

У нас ви можете придбати теплоносій з пропіленгліколем у каністрах різного об’єму (10л, 20л, 40л.) торгової марки Altek. Ця продукція добре себе зарекомендувала при температурах від -30 до +150 градусів по Цельсію.

                Теплоносій пропіленгліколь володіє гарними антикорозійними та антизамерзаючими властивостями. Це дозволяє практично повністю виключити можливість появи внутрішньої корозії на трубах, з'єднаннях, арматурі чи насосах.

 

                Головне що треба вам запам’ятати – це те що не можна змішувати різні типи теплоносіїв та теплоносії різних марок між собою. Це може привести до втрачання властивостей теплоносія.

                Склад пропіленгліколю для опалення має наступний вигляд:

1.       флуоресцентна добавка;

2.       антикорозійні, стабілізуючі та антипінні компоненти;

3.       дистильована вода;

4.       пропіленгліколь (приблизно 40%).

                Якщо ви бажаєте щоб ваша система теплопостачання та опалення якісно і стабільно працювала, то радимо вам придбати теплоносій Altek на основі пропіленгліколю.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Теплоноситель  на основе пропиленгликоля – лучшее предложение на рынке

                Для того чтобы любая система отопления, горячего водоснабжения или гелиосистема работала стабильно и без аварийных ситуаций нужно внимательно отнестись к выбору теплоносителя.

                Нашы специалисты компании «SolarBud» настоятельно рекомендуют использовать теплоноситель на основе пропиленгликоля. Он предохраняет внутренние поверхности трубопроводов от возникновения коррозии, а также может функционировать в широком интервале температур: от -30 до +150 градусов.

                Определить, какой объем необходим для вашей системы теплоснабжения и подсчитать, сколько стоит пропиленгликоль для нее, помогут вам наши сотрудники.