Гнучка безрамна сонячна панель 50W ALT-FLX-50 50 Вт, (монокристал)

Напівгнучкий сонячний фотмодуль 50W ALT-FLX-50 з потужністю 50Вт.
Головною особливістю даної панелі є її гнучкість, відсутність рамної конструкції, а також товщина 3 мм. Може покривати поверхні як сферичної форми так і інші нестандартні архітектурні форми будівель.
Кожен фотомодуль FLX-50 проходить тестування і проводять вимірювання його тех. параметрів. Тобто Ви 100% отримаєте гарантовано якісну продукцію і оптимальні параметри генерації електроенергії.
Фотомодулі FLX-50 не потребують заземлення, тому їх можна з успіхом застосовувати для додаткової електрифікації транспортних засобів: туристичних автобусів, трейлерів, катерів і човнів. Це дозволить використовувати транспортний або плавзасіб в якості житла на тривалих стоянках без втрати комфорту.
Фотоелектричні модулі FLX-50 відрізняються високою міцністю - в 10 разів міцніше скла. Простота монтажу без обов'язкового використання спеціальних кріплень дозволяє встановлювати панелі FLX-50 на легкі навіси і козирки без додаткового посилення конструкції.
Монокристалічні елементи фотомодуля розміщені на цільній алюмінієвій підкладці, яка забезпечує пасивний відвід тепла. Це дозволяє уникнути перегріву модулів, особливо в спекотну погоду. Охолодження елементів дає можливість отримати до 5% додаткової генерації порівняно зі скляними полі чи монокристалічними панелями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Страна производитель | Китай |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Степень защиты IP | 67 |
| Напряжение холостого хода | 22 В |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Напряжение при максимальной мощности | 12.8 В |
| Мощность | 50 Вт |
| Ток короткого замыкания | 8.7 А |
| Ток при максимальной мощности | 8.2 А |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Напряжение | 17.6 В |
| Тип разъема | MC plug type IV |
| Макс. напряжение в стринге | 1000 В |
| Допуски | 0~+3 % |
| Количество диодов | 3 шт |
| Тип фотоэлемента | 156×156 (p-Si) мм |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 3 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Вес | 4.7 кг |
| Длина | 590 мм |
| Температурные коэфициенты | |
| Температурный коэффициент тока | -0.019 %/°С |
| Температурный коэффициент мощности | -0.43 %/°С |
| Температурный коэффициент напряжения | -0.43 %/°С |
| Температурный коэффициент тока холостого хода | -0,32 |
| Температурный коэффициент тока короткого замыкания | +0,04 |
- Цена: 5 585 ₴





