Гібридний автономний інвертор 3000ВА, 24В + ШІМ контролер 50А, ISPWM 3000, AXIOMA energy

16 796 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4733
- +380 (96) 911-38-32г.Винница (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Луцк (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Львов (представительство)
Гібридний автономний інвертор 3000ВА, 24В + ШІМ контролер 50А, ISPWM 3000, AXIOMA energy
Гібридний джерело безперебійного живлення автономний інверторAxioma ISPWM 3000 характеризується вихідною потужністю до 2400 Вт, пусковий потужністю до 4800 Вт, напругою на АКБ 24 В, технологія заряду ШІМ і зарядним струмом до 50 А. Гібридний джерело безперебійного живлення Axioma серії IS - це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу доповнені функцією автономного живлення. Вбудований РК-дисплей дозволяє відстежувати роботу системи і з легкістю змінювати її параметри, такі як: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі, або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги
Основні переваги гібридних автономних інверторів Axioma Energy ISPWM 3000:
- Чисто синусоїдальна форма вихідної напруги 230В.
- Вбудований PWM (ШІМ) контролер сонячної зарядки.
- Регулювання діапазону напруг живильної електромережі.
- Регулювання сили зарядного струму.
- Вибраний пріоритет харчування від мережі / від сонячних батарей через РКІ інтерфейс.
- Можливість харчування як від електромережі так і від електрогенератора.шз
- Автоматичне відновлення живлення від електромережі при відновленні напруги в мережі.
- Захист від перевантаження і короткого замикання.
- Інтелектуальне зарядний пристрій для оптимізації продуктивності акумулятора.
- Функція холодного старту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| КПД, не менее | 91 % |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 285 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Высота | 100 мм |
| Вес | 6.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Производитель | axioma energy |
| Выходная мощность | 24000 |
| Технические характеристики | |
| Время переключения | 10.0 |
| Максимальная мощность | 80 |
| Выходное напряжение | 24.0 |
- Цена: 16 796 ₴

