Черепиця з сонячними елементами SOLTEQ

Одна з останніх розробок у світі використання альтернативної енергії – це сонячні дахи. Вони являють собою багатофункціональну конструкцію, яка одразу вирішує декілька питань – встановлення черепиці для захисту даху з одночасним застосуванням сонячної панелі для перетворення випромінювання в енергію.
Встановлення сонячних дахів – це універсальне рішення, яке поєднує у собі захисне покриття та можливість використання альтернативної сонячної енергії.
На вигляд, фасад крівлі схожий на звичну конструкцію з метало черепиці, але якщо розглядати детальніше, то черепиця складається з таких елементів:
- Верхня поверхня – це надміцне ударостійке загартоване скло
- Далі знаходиться потужна сонячна батарея, яка перетворює сонячне випромінювання в енергію
- Поверх скла наноситься декоративна кольорова плівка, яка імітує сучасні види крівлі: кераміку, сланець та ін.
Черепиця SolteQ має вигляд компактних без рамних фотоелектричних модулів з призматичного загартованого скла товщиною 4 мм. Панелі поставляються з інтегрованою системою безпеки. Матеріал виготовлення фотоелементів монокристалічний кремній, здатний до самоочищення, а також характеризується стійкістю до зовнішнього впливу – вітру, бурі, ультрафіолету.
Переваги сонячного даху SolteQ:
- Захист від вологи та ультрафіолету
- Інтегрована система захисту
- Легке встановлення на стропільну систему
- Безкаркасний дизайн
- Висока енерговіддача
- Великий вибір кольорів покрівлі
Сонячні дахи SolteQ виготовляються німецькою компанією та поставляються з 2015 року. Такий варіант крівлі генерує до 36% більше енергії на відміну від звичайних СЕС. Головна концепція компанії SolteQ – це зайняти 1 місце серед виробників потужних та якісних сонячних систем за рахунок власних розробок та використання виключно європейських деталей та комплектуючих.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Напряжение | 4.7 В |
| Мощность | 43.25 Вт |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Ток при максимальной мощности | 9 А |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| КПД, не менее | 19.8 % |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 540 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Вес | 3.3 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Мощность на квадратный метр: | 161.6 - 173 Вт |
| Вес/квадратный метр: | 14 |
| Падение мощности 15 лет: | 90% |
| Падение мощности 25 лет: | 85% |
| Падение мощности 40 лет: | 80% |
| Срок службы: | 100 лет |
- Цена: 20 091 ₴/кв.м



