Електричний котел Tenko Міні 3 кВт (ТЕНКО Mini)

В умовах постійного здорожчання газу та комунальних послуг опалення та гарячого водопостачання, електричний котел — це розумний вибір. Щоб придбати потрібну модель, необхідно визначитись із потужністю пристрою, яка залежить переважно від наявної площі обігріву, та обрати пристрій згідно з вашими особистими вимогами та фінансовими можливостями.
Електричні котли Тенко — є одними з найякісніших на ринку. Вони виконані з комплектуючих власного виробництва та компонентів від провідних європейських виробників. У лінійці представлено декілька серій відмінних за характеристиками та ціновими категоріями, отже ви з легкістю можете обрати надійний котел саме для ваших потреб.
Порівняно легкі та невеликі електричні котли серії Міні, підходять для обігріву приміщень до 50 кв.м. Вони оснащені двома тенами та мають два ступені регулювання потужності. Не дивлячись на помірну ціну, котли виконані із надзвичайно якісних матеріалів та з використанням італійських комплектуючих.
Зручні компактні габарити та практично безшумна робота дозволяють розмістити прилад навіть у невеликих приміщеннях, а введення його в експлуатацію не вимагає спеціальної дозвільної документації. Це хороший варіант для використання в якості резервного джерела опалення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenko |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 3 кВт |
| Вид топлива | Электричество |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| ТЭНовый нагреватель | Да |
| Количество ТЭНов | 2 шт |
| Вес | 5 кг |
| Теплоноситель | Вода |
| Объем воды в котле | 0.85 л |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 465 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Глубина | 91 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
- Цена: 1 843 ₴




