Мережевий інвертор Growatt 3000 S (1 фаза/1 MPPT)+Shine WiFi

Сонячний мережевий інвертор - пристрій, що перетворює постійний струм (DC), що генерується фотоелектричними панелями, у змінний струм (AC) і передає його напряму в мережу. Перетворювачі напруги є ключовим елементом мережевої сонячної електростанції, оскільки саме завдяки їм стає можливим побутове використання виробленої енергії. Інвертори мають властивість змінювати частоту і напругу, підлаштовуючись під параметри зовнішньої електричної мережі. Їх підключають до відновлюваних джерел енергії, наприклад, до фотоелектричних модулів, та до загальної мережі.
Інвертори без резервування напряму передають енергію у внутрішню електричну мережу. У випадку підключення зеленого тарифу, та за умови, що використання енергії буде меншим за вироблення, її надлишок буде передаватись у зовнішню мережу. Інвертори з резервуванням будуть накопичувати енергію в акумуляторі, і тільки після цього віддавати залишок у мережу.
Інвертори Growatt зарекомендували себе як надійні та надзвичайно довговічні пристрої. Їх наявність у системі дозволить використовувати сонячні батареї по максимуму, навіть в умовах низької освітленості. Дані пристрої допоможуть знизити експлуатаційні витрати і досягти більшої ефективності роботи Вашої системи.
Мережевий інвертор напруги — це один із найважливіших пристроїв для успішної роботи сонячної електростанції. Він перетворює постійний струм у змінний, і спрямовує його у внутрішню мережу, а надлишок віддає в зовнішню мережу енергопостачання. За його відсутності використання отримуваної енергії стає просто неможливим, оскільки постійний струм не підходить для живлення побутових електроприладів.
Мережевий інвертор може використовуватись як для систем розрахованих під зелений тариф так і для зменшення споживання електроенергії отримуваної із зовнішньої електричної мережі, що дозволить економити кошти. Для системи під зелений тариф потрібно, щоб кількість згенерованої електроенергії перевищувала об'єми споживання, за таких умов мережевий інвертор буде віддавати надлишок в зовнішню мережу.
Моделі Growatt 3000 S та Growatt 5000 MTL S вирізняються порівняно невеликою потужністю, та ідеально підходять для невеликих електростанцій. Якщо ви бажаєте змонтувати систему будь-яких альтернативних джерел енергії для покриття помірних потреб домогосподарства або невеликого підприємства, то, за співвідношенням ціна-якість, це саме те, що вам потрібно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Growatt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Степень защиты IP | 65 |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 3000 Вт |
| КПД, не менее | 97 % |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Частота | 50 Гц |
| Уровень шума | 25 дБ |
| Номинальный ток | 13 А |
| Число фаз питания | 1 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 142 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Высота | 261 мм |
| Вес | 6.6 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Макс. мощность подключаемой солнечной электростанции, (Вт) | 3400 |
| Максимальное напряжение постоянного тока, (В) | 550 |
| Макс. переменный ток на выходе, (А) | 14.3 |
| Мин. напряжение постоянного тока для включения инвертора, (В) | 80 |
- Цена: 28 766 ₴

