Дров'яна піч-камін ATON Svarog

Піч-камін на дровах ATON — це енергонезалежний, окремо стоячий сучасний опалювальний прилад, який можна використовувати не тільки за прямим призначенням, а й для оздоблення приміщень. Його наявність в оселі створює атмосферу надзвичайного комфорту та затишку. Стильний дизайн усіх моделей камінів чудово впишеться у будь-який інтер'єр, а завдяки компактним розмірам вони на займатимуть багато місця.
Даний агрегат передбачає використання дров, як основного палива, що дуже зручно, оскільки це надзвичайно доступний та недорогий вид палива. Не дивлячись на компактні розміри, в залежності від обраної моделі, піч може обігріти приміщення площею до 165-180 куб.м. Такий вид опалення може використовуватись як основне або як додаткове джерело тепла, та ідеально підійде для заміських будинків, дач та інших приміщень.
Опалення здійснюється шляхом прямого (променевого і конвекційного) випромінювання тепла в приміщення, в якому встановлюється піч. Даний вид опалювальних приладів характеризується досить високою швидкістю прогрівання приміщень, оскільки тепловіддача відбувається одразу з чотирьох сторін корпусу. ККД приладу сягає 75,5%. Видалення диму відбувається через димохід верхнього підключення. Окремо варто зазначити, що такий метод опалення є економним та екологічним.
Печі виготовляються з високоякісної листкової сталі й мають мінімальну кількість зварних швів, що значно збільшує термін експлуатації обладнання. В усіх моделях встановлено жаростійке скло у дверцятах топки та передбачено окреме місце для зберігання дров.
Монтаж приладу є досить легким у виконанні, варто тільки вірно під'єднати його до димоходу. В комплекті надається інструкція з експлуатації, яка допоможе зробити це правильно та швидко. Завдяки продуманій конструкції, щоденне користування, догляд за приладом, його очищення та обслуговування є досить простими. На усі вироби цієї лінійки розповсюджується гарантія 3 роки.
Основні переваги печі-каміна ATON
- можливість опалення достатньо великих приміщень
- простий монтаж
- швидкий прогрів площі опалення
- розповсюдженість та доступність палива
- якісні матеріали виробництва
- простота та зручність в експлуатації
- легкий догляд та обслуговування
- компактний розмір та стильний вигляд
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATON |
| Страна производитель | Украина |
| Номинальная мощность | 7 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 70 % |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Расположение печи-камина | Отдельно стоящее |
| Излучение тепла | Четырехстороннее |
| Тип топки | Закрытая |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес | 85 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 505 мм |
| Высота | 918 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем отапливаемого помещения, м³ | 180 |
- Цена: 8 360 ₴

