Оптимізатор потужності SolarEdge P700-5R M4M RM

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оптимізатор потужності SolarEdge P700-5R M4M RM
Оптимізатор потужності SolarEdge— це модуль, що підвищує продуктивність фотоелектричних панелей і сонячної системи в цілому. Він є перетворювачем DC/DC, що під'єднується до сонячних батарей та мережевого інвертора, заміняючи собою традиційну сонячну коробку. При відключенні від електромережі або коли мережевий інвертор від'єднано, оптимізатор відключає сонячну панель і створює безпечну напругу на виході 1V. Це сприяє безпеці системи та спрощує процес монтажу.
Корпус оптимізатора виготовлений зі стійкого до сонячних променів пластика та працює за будь-яких умов, не боїться вітру, граду, дощу.
Дана модель оптимізатора SolarEdge P700-5R розрахована для підключення двох панелей.
Переваги оптимізаторів SolarEdge
- відчутно збільшують продуктивність системи
- постійно відстежують точку максимальної потужності кожного окремого модуля
- стабілізують напругу сонячних фотомодулів на фіксованому рівні
- дозволяють відстежувати роботу кожного фотомодуля, і передавати дані про його ефективність на персональний комп'ютер або сервер
- функція SafeDC™ автоматично вимикає постійну напругу від фотомодулів щоразу, коли від'єднується інвертор або зникає електромережа
- дозволяють монтувати сонячні батареї одного стрінгу на різних схилах чи рівнях
- дозволяють монтувати сонячне поле з частковим затіненням частини панелей
- сумісні з кристалічними та тонкоплівковими модулями
- без проблем з'єднуються з полі- або моно-кристалічними панелями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Solar Edge |
| Страна производитель | Израиль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 933 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное напряжение системы | 1000 В |
| Максимальный непрерывный входной ток | 11 А |
| Максимальное входное напряжение | 125 В |
| Диапазон напряжения MPPt | 12,5 - 105 В |
| Максимальный выходной ток | 15 А |
| Максимальное выходное напряжение | 85 В |
| Входной / выходной разъем | MC4 |
| Размеры | 128 х 152 х 50 |
- Цена: 3 345 ₴




