Інвертор SolarEdge для сонячних батарей SE3K

Мережевий інвертор SolarEdge SE3K
Один із найпотужніших інверторів у ізраїльській серії SolarEdge
SЕ 3К, що вражає можливостями чітко налагодженого цифрового механізму керування та перетворення сонячної енергії для як найкращого її відбору.
Система цілодобового онлайн моніторинга справності та продуктивності системи дозволяє вирішувати питання точно та миттєво. Хоча виробник гарантує повну відсутність збоїв за весь час експлуатації. Гарантія 12 років. Ефективність близько 98%. Безперервний моніторинг рівня модуля.
Властивості інвертора SolarEdge SE3K
- інтернет зв’язок у декілька способів
- технологія фіксування напруги
- сумістність з силовим оптімізатором для виключення втрат
- потужна система захисту IP65 / NEMA 3R
- компактні розміри, легкий монтаж (кронштейн у комплекті)
- високі стандарти безпеки
Застосування SolarEdge SE3K мережевого інвертора
Трифазний інвертор ізраїльського виробництва SolarEdge SЕ 3К призначений для перетворення сонячної енергії, що подає система фотоелектричних панелей, у електричну енергію звичайної напруги, сили току, частоти. У парі з силовим оптимізатором інвертор виконує лише свою функцію перетворення, що значно подовжує термін експлуатації.
Придбати мережевий інвертор SolarEdge SЕ 3К можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Solar Edge |
| Страна производитель | Австрия |
| Степень защиты IP | 65 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| КПД, не менее | 97.3 % |
| Число фаз питания | 3 |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Уровень шума | 50 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 540 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Вес | 33.2 кг |
| Длина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальное напряжение постоянного тока DC+ to DC | 750 Vdc |
| Максимальное входное напряжение постоянного тока | 900 Vdc |
| Вход постоянного тока | 2 пара MC4 |
| Выход переменного тока | Кабельный ввод - диаметр 15-21 мм |
| Номинальная выходная мощность переменного тока | 3000 VA |
| Охлаждение | Естественная конвекция |
| Максимальное напряжение постоянного тока DC+ to DC | 900 Vdc |
| Диапазон выходного напряжения переменного тока | 184-264,5 Vac |
| Датчик статочного тока детектора | 300/30 mA |
| Максимальное выходная мощность переменного тока | 3000 VA |
| Ночное потребляемая мощность | < 2.5 W |
| Изоляция КЗ на землю | 700k (омега) чувствительность |
| Выходное напряжение переменного тока (номинальное) | 400/230 Vac |
| Частота | 50/60 Гц |
| Номинальное входное напряжение постоянного тока | 750 Vdc |
- Цена: 58 035 ₴





