Інвертор SolarEdge для сонячних батарей SE6000H

Мережевий інвертор SolarEdge SE6000H
Один із найпотужніших інверторів у ізраїльській серії SolarEdge
SE6000H, що вражає можливостями чітко налагодженого цифрового механізму керування та перетворення сонячної енергії для як найкращого її відбору.
Система цілодобового онлайн моніторинга справності та продуктивності системи дозволяє вирішувати питання точно та миттєво. Хоча виробник гарантує повну відсутність збоїв за весь час експлуатації. Гарантія 12 років. Ефективність близько 98%. Безперервний моніторинг рівня модуля.
Властивості інвертора SolarEdge SE6000H
- інтернет зв’язок у декілька способів
- технологія фіксування напруги
- сумістність з силовим оптімізатором для виключення втрат
- потужна система захисту IP65 / NEMA 3R
- компактні розміри, легкий монтаж (кронштейн у комплекті)
- високі стандарти безпеки
Застосування SolarEdge SE6000H мережевого інвертора
Трифазний інвертор ізраїльського виробництва SolarEdge SE6000H призначений для перетворення сонячної енергії, що подає система фотоелектричних панелей, у електричну енергію звичайної напруги, сили току, частоти. У парі з силовим оптимізатором інвертор виконує лише свою функцію перетворення, що значно подовжує термін експлуатації.
Придбати мережевий інвертор SolarEdge SE6000H можна в інтернет – магазині “SolarBud”.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Solar Edge |
| Страна производитель | Австрия |
| Степень защиты IP | 65 |
| КПД, не менее | 99 % |
| Число фаз питания | 1 |
| Номинальная мощность | 6000 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Тип рабочей величины | Ток |
| Уровень шума | 25 дБ |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Длина | 142 мм |
| Вес | 10.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное входное напряжение постоянного тока | 480 Vdc |
| Вход постоянного тока | 2 пара MC4 |
| Выход переменного тока | Кабельный ввод - диаметр 9-16 мм |
| Номинальная выходная мощность переменного тока | 6000 VA |
| Максимальный входной ток | 16,5 Adc |
| Охлаждение | Естественная конвекция |
| Диапазон выходного напряжения переменного тока | 184-264,5 Vac |
| Максимальная мощность постоянного тока | 9300 W |
| Частота | 50/60 Гц |
| Максимальное выходная мощность переменного тока | 6000 VA |
| Ночное потребляемая мощность | < 2.5 W |
| Номинальное напряжение постоянного тока | 380 Vdc |
| Выходное напряжение переменного тока (номинальное) | 220/230 Vac |
| Изоляция КЗ на землю | 600k(омега) чувствительность |
- Цена: 72 065 ₴

