Мережевий сонячний інвертор Huawei SUN2000-20KTL

Надійний і високотехнологічний пристрій Huawei Sun2000 для перетворення постійного в змінний струм, використовується в сонячних батареях. Універсальний інвертор збільшує вироблення енергії і ККД сучасної електротехніки. Він призначений для стаціонарних і переносних електростанцій, може бути частиною безперебійних джерел живлення.
Сонячний інвертор ідеально адаптований для систем PV з мегаватними потужностями. Пристосування добре зарекомендувало себе при автономному енергопостачанні будинків для побутової техніки.
Сертифікований пристрій відмінної якості
При розробці інвертора Huawei Sun2000 для сонячних батарей застосовувалися запатентовані, революційні технології. Результатом багатьох удосконалень, на базі багатолітнього досвіду і виробничих потужностей, стали чудові технічні характеристики пристроїв:
- високе ККД інвертора max/euro (98.5/98-98.6/98.3 %);
- невелика вага (від 40 до 48 кг) і компактні габарити;
- широкий діапазон max потужності фотомодулів 9-19.1 кВт;
- стабільні показники номінальної напруги ФЕМ 620В;
- оптимальна кількість трекерів 2-4 залежно від моделі.
Існує ряд модифікацій сонячних інверторів SUN2000 (8, 12, 17, 20, 23 і 33 KTL), які мають прийнятну ціну. У нашій компанії можна придбати мережеву техніку з гарантією якості від 5 до 20 років. На сайті представлений електронний каталог із зручним інтерфейсом і описом товарів.
Обгрунтовані критерії покупки на нашому ресурсі
Якщо хочете менше залежати від «сюрпризів» стаціонарної мережі, то рекомендується придбати сонячний інвертор. Саме Huawei SUN2000 виконує роль проміжної ланки, що забезпечує вироблення енергії. При взаємовигідній співпраці з нашою організацією, легко розширити кордони гарантії. Щоб взнати всі деталі, звертайтеся до менеджера організації за консультацією.
Інвертори Huawei Sun2000 дозволяють вирішувати цілий спектр завдань. Пристрої взаємодіють безпосередньо з сонячними акумуляторами. Це дуже зручно при поїздках на далекі відстані і в польових умовах. При виборі продукції, потрібно звертати увагу на технологічність (337 Вт/кг) і експлуатаційні чинники. Скориставшись інформаційною підтримкою фахівців, можна заощадити і купити якісний товар.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Huawei |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| КПД, не менее | 98.6 % |
| Число фаз питания | 3 |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальная мощность | 20000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 22500 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 610 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Вес | 48 кг |
| Длина | 255 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество трекеров | 3 |
| Номинальное входное напряжение | 620 В |
| Минимальное напряжение ФЕМ, В | 250 |
| Максимальное напряжение ФЕМ, В | 1000 |
- Цена: 124 733 ₴



