Фотоелектричний водонагрівач Nectar Sun (1,5-2,5кВт фотомодулей, 2-3 кВт ТЭН)

Сьогодні є безліч способів отримати гарячу воду, особливо для заощадливих господарів. Добре мати вибір в умовах регулярного подорожчання енергоресурсів. Серед найпопулярніших сучасних технологій – системи для отримання та використання енергії сонця і контролер Nectar Sun є чудовим прикладом.
Компанія із Литви розробила зручний та простий у використанні контролер Nectar Sun для створення енергоефективного комплекту, що підігріє для вас воду за допомогою сонячних фотомодулів. Для цього необхідно мати:
- контролер Nectar Sun
- 6-8 сонячних панелей
- електричний водонагрівач(бойлер)
- захисний щит
- доступ до електромережі
Прилад Nectar Sun працює за температури +5 + 35 °C, напруги 110-240В, максимальної вологості 75%. Має вбудований МРРТ трекер, цифровий температурний датчик. Клас енергоефективності В, сертифікати СЕ та ІЕС, гарантія 3 роки.
Переваги Nectar Sun – системи сонячного нагріву води
- безпечно для навколишнього середовища
- легкий та швидкий монтаж
- надійний прилад, під’єднується до нагрівача близько 2,5 кВт
- заощаджує витрати на електроенергію
- підтримує керування зі смартфону через додаток
- автоматично перемикається на мережу за потреби
- сумісність із більшістю водонагрівачів(бойлерів)
Застосування системи Nectar Sun для нагріву води
Це дуже зручно, коли не доводиться увесь час розраховувати на комунальні чи енергетичні компанії, а створювати комфорт самотужки. Наприклад, отримати гарячу воду з електричного бойлера за допомогою сонця тепер стало значно простіше, адже є контролер Nectar Sun.
Система складається із сонячних панелей, маленького Nectar Sun вагою в 1 кг та електричного водонагрівача з ТЕНом, легко монтується і не потребує спеціальної підготовки для керування нею. Все просто – вам варто лише під’єднати до контролера близько 6 модулів потужністю 270 В та відповідної потужності бойлер(близько 2,4 кВт. Фотоелектричні панелі вироблятимуть електроенергію, що через контролер з МРРТ живить роботу водонагрівача. Але не забудьте розташувати Нектар Сан поруч із електромережею на випадок відсутності сонячної енергії.
Систему на основі контролера з електронним керуванням Nectar Sun можна використовувати як у житловому будинку, квартирі, так і в офісі або на виробництві. Завантаживши на звичайний смартфон додаток Nectar, ви завжди будете в курсі рівня інсоляції, температури води в бойлері та інших важливих параметрів.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 83 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Вес | 1 кг |
| Длина | 150 мм |
| Основные | |
| Тип контроллера | MPPT |
| Максимальный ток солнечной батареи | 9 А |
| Максимальный ток нагрузки | 9 А |
| Максимальная рабочая температура | 90 град. |
| Максимальная мощность панели | 350 Вт |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Электронная защита | Защита от перенапряжения |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная мощность нагревательного элемента | 3 кВт |
| Рекомендуемая мощность нагревательного элемента | 2-2.5 кВт |
| Максимальная производительность | ≥ 99 % |
| Максимальная температура бака | 90°C |
| DС соединение | MC4 |
| WLAN | IEEE 802.11b/g/n client |
| Защита | IP20 |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение возобновления питания | 100 |
| Напряжение отключения питания | 350 |
- Цена: 33 450 ₴




