Вуличний LED ліхтар на сонячних батареях 40W

Часи міняються, а разом із ними й можливості для комфорту. А коли зручні речі дозволяють також заощаджувати, вони дістають неабиякої популярності.
Сонячна енергія упевнено увійшла до домівки людини, а ось вуличне LED-освітлення на сонячних батареях зустрічалося не так часто. Тепер є широкий вибір і для освітлення місць, де стандартний стовп з ліхтарем є нерентабельною і громіздкою спорудою. LED-лампа ж відрізняється мінімальним використанням енергії, що дозволяє застосовувати невеличку сонячну панель і, відповідно, має прийнятні параметри для монтажу на будь-яку поверхню.
Переваги вуличних LED-світильників
- швидка окупність, висока енергоефективність, гарантія якості
- високий рівень світлопоглинання батареї, потужні акумулятори
- вбудовані датчики руху, світла для автоматичного вмикання
- простий зрозумілий монтаж, усе в комплекті
Особливості світильників вуличних на сонячних батареях
На відміну від стандартного освітлення з дозволами на встановлення стовпів, проектами, електропроводками тощо, LED-світильники легкі у монтажі та не потребують жодних дозволів і не створюють жодних рахунків.
Протягом світлого часу доби фотоелектрична панель поглинає сонячну енергію, яка перетворюється на електричну і накопичується в акумуляторі. Щойно починає смеркатися, спрацьовує датчик світла, вмикаючи ліхтар на режим «економ». У разі фіксації датчиком рухів, LED-світильник вмикається на повну потужність. Тож кожен такий світильник обов’язково облаштовано інфрачервоним датчиком руху та сенсором освітленості. LED-ліхтар складається з міцного, легкого корпусу, де:
- верхня панель – сонячна батарея
- нижня панель - LED-лампа
- кріплення – кронштейн
- на краю батареї датчик світла
- поруч з лампою – датчик руху
- вбудовані у корпус акумулятори
Застосування світильників на сонячних батареях вуличних
Зручний та мобільний LED-ліхтар можна монтувати на будь-яку поверхню, що здатна утримувати кріплення. Важливо пам’ятати про вагу світильника, яка може складати від 0,8 до 15 і більше кг в залежності від його габаритів та потужності. Ліхтар на сонячній батареї протягом 10-12 годин забезпечить безоплатне освітлення присадибної ділянки, двору багатоквартирного будинку, вулиці, парку, провулка тощо з кутом покриття 140 °. Працюють такі ліхтарі за температури повітря від -35 °C до + 60 °C, заряджаються протягом 6 годин. Головна умова для їх інсталяції – відкрита місцина, де відсутнє затінення.
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 145 см |
| Ширина | 60 см |
| Длина | 130 см |
| Основные | |
| Степень защиты IP | 65 |
| Напряжение | 24 В |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Срок службы | 10 лет |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Мощность | 40 Вт |
| Тип питания | Солнечная батарея |
| Световой поток | 4000 лм |
| Количество светодиодов | 25 шт |
| Вес | 9000 г |
| Применение освещения | Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок, Для ЖКХ, Для наружного освещения бассейнов, Для наружного освещения фонтанов, Для наружного освещения зданий, Для освещения ландшафтов, Для освещения рекламных конструкций |
| Тип освещения | Светильник |
| Пользовательские характеристики | |
| Время полной зарядки | 6 часов |
- Цена: 19 500 ₴

