Акумулятор Ventura HR 1222W (12V 5AH)

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумулятор Ventura HR 1222W (12V 5AH)
АКБ Ventura HR 1222W (12V 5AH) є необслуговуваним свинцево – кислотним акумулятором, виготовленим за технологією поглинаючого скловолокна (AGM). Має регульований клапан, високий ступінь рекомбінації, що виключає необхідність долива води. Виробництво КНР, термін експлуатації 5 років.
Властивості Ventura HR 1222W (12V 5AH)
- циклічний та буферний режими експлуатації (виробник)
- без застережень на щодо транспортування
- захист від витоку електроліта
- температурний діапазон від – 35 до + 60 ⁰С
Застосування АКБ Ventura HR 1222W (12V 5AH)
Використовують акумулятори Ventura HR 1222W (12V 5AH) з малопотужними приладами ДБЖ, аварійне освітлення, електроінструмент, медичне обладнання, сигналізація, дитяча техніка тощо.
Придбати АКБ Ventura HR 1222W (12V 5AH) можна в інтернет – магазині "SolarBud" з доправленням по всій Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ventura |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 12 В |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Вес | 1.8 кг |
| Длина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Расчетный срок службы | 10 лет |
| Тип клем | S4,8/S6,3 |
- Цена: 725 ₴

