Сонячно-вітрова єлектростанція 1.5 кВт

Технічно сьогодні є можливість використовувати кілька варіантів альтернативного енергозабезпечення із відновлюваних джерел. Це енергія сонця, води, вітру, землі тощо. Та найефективнішими зазвичай виявляються гібридні системи, тобто системи, що виробляють електроенергію одразу за допомогою кількох джерел.
Українська компанія із Харкова «Світ вітру» вже протягом майже 20 років займається випуском вітрогенераторів та у комплекті із сонячними фотомодулями система виглядає завершеною електростанцією, що здатна виробляти енергію цілодобово. Сертифікат відповідності, повна гарантія, монтаж надають упевненості у якості обладнання та довготривалій експлуатації без перебоїв.
Залежно від потрібної потужності, до системи входять:
- щогла надміцна для ферм
- вітроелектрична установка
- арматура, монтаж з комплектуючими
- перетворювач (інвертор)
- контролер заряду батарей
- акумуляторні батареї (від 8 до 16 шт)
- трекер для фотопанелей + МРРТ контролер (1-3 шт)
- фотоелектричні панелі
Властивості комплекту для вітросонячної електростанції
- місткий комплект акумуляторних батарей
- надійний контролер заряду з системою захисту та контролю
- потужні високоякісні фотоелектричні панелі
- трекер з безперервним стеженням за піком сонячної активності
- подвійна ефективність вдень і вночі
- вбудований датчик вітру з інтуїтивним розрахунком потоку
- вітрогенератор зі зниженою розрахунковою швидкістю
- аеромеханічна система стабілізації частоти оберту
- прямопривідний тихохідний генератор
- можливість аеродинамічного гальмування
- міцна та стійка щогла для ферм, що витримує навантаження
Застосування гібридних вітросонячних комплектів
Такі мультиенергетичні системи, як вітросонячні електростанції, є чудовими замінниками нестабільних централізованих мереж електропостачання. Можливість використовувати цілодобово енергію вітру і сонця для опалення, освітлення, свердловинної системи водопостачання, живлення електроприладів та виробничого обладнання надає незалежність приміщенням різного призначення в приватних будинках, котеджних містечках, складських, сільськогосподарських та розважальних комплексах.
Комплект акумуляторних батарей з якісними контролерами заряду дозволяє мати чимале накопичення як для резерву, так і для продажу за «Зеленим тарифом».
| Компонент | Кількість | Ціна, уе | Сума, уе |
| SB-3.1/200 + контроллер заряду | 1 | 2116 | 2116 |
| Мачта ферменна 20 м | 1 | 1962 | 1962 |
| Монтаж та фундамент | 1100 | ||
| Перетворювач SinPro 2000 | 1 | 825 | 825 |
| Акумулятор 12В, 225А·Ч | 8 | 245 | 1960 |
| Арматура | 480 | ||
| Трекер на 3 фотопанелі + MPPT контролер | 1 | 1100 | 1100 |
| Фотопанелі 180 Вт | 3 | 360 | 1080 |
| Всього | 10623 |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная скорость вращения | 50 м/сек |
| Минимальная скорость вращения | 2 м/сек |
| Количество лопастей | 3 шт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Количество аккумуляторов | 8 шт |
| Максимальная скорость ветра | 50 м/сек |
| Максимальная частота вращения ротора | 310 об/мин |
| Производительность | 4 кВт*ч |
| Диаметр ветроколеса | 3.1 м |
| Тип ветряной электростанции | Наземная ветряная электростанция |
| Высота мачты | 20 м |
| Параметры генератора | |
| Выходное напряжение | 24.48 В |
| Максимальная мощность | 4000 Вт |
| Номинальная мощность | 800 Вт |
- Цена: 484 300 ₴


