Вітрова єлектростанція 4 кВт

Мрієте про безперервне енергозабезпечення? Тоді вітряна електростанція - саме те, що вам потрібно. Залежно від розміру вільної площі та можливостей гаманця, на ділянці можна встановити вітрогенератор потужністю від 30 кВт/г до 2 000 кВт/г на місяць.
Компанія «Світ вітру» розробляє та випускає вітроенергетичне устаткування з 2000 року. Вітроустановки, різні за потужністю та габаритами, є надійним джерелом відновлюваної екологічно безпечної енергії.
До стандартної системи входять:
- щогла 20 - 23 метри
- арматура
- перетворювач (інвертор)
- вітроелектрична установка
- комплект акумуляторних батарей
- монтаж та монтажні елементи
Комплект можна підібрати з вихідною потужністю від 1,5 кВт/г до 4 кВт/г, з різною кількістю акумуляторних батарей та різним місячним виробітком енергії. Сертифікат відповідності міжнародного зразка, сервісне обслуговування недалеко від дому, оскільки це є український продукт.
Властивості вітроелектростанції на 4 кВт
- повний монтажний комплект потрібної потужності
- надійні щогли висотою 23 метри в комплекті
- можливість вибору кількості акумуляторних батарей
- екологічно чиста енергогенеруюча система
- аеродинамічна система стабілізації частоти обертів
- можливість примусової зупинки лопатей флюгуванням
- багатополюсні тихохідні генератори з магнітним збудженням
- підвищення енерговіддачі зниженням розрахункової швидкості
- використання у виробництві високоякісних матеріалів
- довготривалий термін експлуатації, швидка окупність
- ефективні як у домогосподарствах, так і для комерційних потреб
Застосування вітрової єлектростанції
Електрична енергія, яку виробить вітряк, допоможе у разі тимчасових збоїв у мережі, а також для повної енергетичної незалежності оселі. Особливо у місцинах з недосяжністю централізованих мереж електропостачання. Справа лише за визначенням необхідної потужності та кількістю акумуляторних батарей для генерації невикористаних кіловатгодин на продаж за «зеленим тарифом» або ж задля використання у тиху без вітру погоду.
Доцільним буде використання вітряних електростанцій для освітлення, опалення, експлуатації систем водозабезпечення приватних будинків, теплиць та парників, дачних та котеджних містечок, баз відпочинку тощо. Незамінною така система буде для підтримки енергопостачання в медичних, освітніх, військових та інших важливих установах.
| Компонент | Кількість | Ціна, уе | Сума, уе |
| SB-4.4/400 + контроллер заряду | 1 | 4235 | 4235 |
| Мачта ферменна 23 м | 1 | 2502 | 2502 |
| Монтаж та фундамент | 1290 | ||
| Перетворювач US3 | 1 | 1995 | 1995 |
| Акумулятор 12В, 225А·Ч | 8 | 245 | 1960 |
| Арматура | 830 | ||
| Всього | 12812 |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная скорость вращения | 50 м/сек |
| Минимальная скорость вращения | 2 м/сек |
| Количество лопастей | 3 шт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Количество аккумуляторов | 8 шт |
| Максимальная скорость ветра | 50 м/сек |
| Максимальная частота вращения ротора | 230 об/мин |
| Производительность | 4 кВт*ч |
| Диаметр ветроколеса | 4.4 м |
| Тип ветряной электростанции | Наземная ветряная электростанция |
| Высота мачты | 23 м |
| Параметры генератора | |
| Выходное напряжение | 48 В |
| Номинальная мощность | 1600 Вт |
- Цена: 584 096 ₴


