Котел длительного горения ProTech 40 кВт ЭКО Long +

Заощадження енергоносіїв, а через це й власних коштів, стало сьогодні справжнім трендом. Тому вибір твердопаливного котла – на часі. Особливо, якщо придбати в компанії «СоларБуд» котел виробництва ProTech.
Підприємство із харківською реєстрацією ProTech має чималий досвід та перелік моделей котлів із різними функціями, можливостями. Їх класифікація виглядає так:
- тривалого горіння з нижнім типом
- тривалого горіння універсальні
- твердопаливні котли серії D-LUXE
- твердопаливні котли серії Standart
- тривалого горіння дров’яні
- тривалого горіння промислові Smart MW
- твердопаливні котли OPTIMA
Головна перевага котлів на твердому паливі – повна відмова від газу, мінімальне використання електроенергії. Усі котли без винятку дозволяють непогано заощаджувати, а особливо моделі, що мають автоматичну систему координації.
Постійне оновлення моделей, власні розробки та доробки важливих частин приладів опалення дозволяють полегшити роботу з ними. Теплообмінник тепер цілком герметичний, з’явились моделі з мікропроцесорним керуванням та використанням пелет, покращилися властивості корпусу тощо. Таким чином твердопаливні котли ProTech сьогодні цілком стали відповідати міжнародним стандартам, не поступаючись західним виробникам.
Твердопаливний котел ProTech ТТ 40 ЭКО Long +
Згадка про комфорт завжди викликає відчуття зручності, приємного смаку, аромату і тепла – тепла, що огортає. Досягти комфортної температури в оселі, приміщеннях різного призначення можна за допомогою кількох конструкцій та кількох видів енергоносіїв. Серед популярних нині – твердопаливний котел, під’єднаний до системи водяного опалення. Вони бувають різного функціоналу, цінові категорії, але ними досить просто керувати.
Котел тривалого ефективного горіння ЕcoLong+ української компанії Protech являє собою модель класу люкс, який працює на одному завантаженні протягом 20-50 годин, залежно від палива. Основна відмінність даної моделі – нижнє пошаровий спосіб спалювання, тому прогоряння відбувається поступово. Корпус виготовлено із жаростійкої котлової сталі 4 мм завтовшки з надійним утепленням. Конструкція дозволяє значно знизити шкідливий вплив на довкілля завдяки двоступеневій подачі повітря, ККД 92%. Сервісне обслуговування, гарантійні зобов’язання, сертифікат відповідності кожен клієнту надають офіційні представники виробника.
Властивості твердопаливних котлів ProТech ЕСО LONG +
- Надійний термоізольований сталевий корпус 4 міліметри
- побудова теплообмінника – горизонтальний триканальний газохід
- збільшена камера згоряння, завантаження дров до 42 см
- вертикальний завантажувальний відсік з сервісним доступом
- ущільнені дверцята топки та додаткові для теплообмінника
- спалювання пошарове, горіння нижнє поступове
- однаково ефективний в закритій та відкритій системі опалення
- потужності модельного ряду 15-50 кВт, ККД 90-92%, t 57-90 °C
- можливість під’єднання автоматики, терморегулятора
Застосування ЕСОLONG + Protech твердопаливних котлів
Інноваційні технології в конструкції котла твердопаливного Еко Лонг + відомої харківської компанії ПроТек дозволяють близько доби не заглядати до люка завантаження палива, адже новітня система спалювання дає можливість вмістом великої топки задовольнятися довгий час. Тому придбавши ЕcoLong+ в «СоларБуд», кожен отримає бонус у вигляді заощаджених коштів та часу.
Таке обладнання чудово опалить будь яке побутове, виробниче, складське приміщення, житловий, дачний будинок, тепличний, відпочивальний комплекс тощо. Види твердого палива використовувати можна майже усі: дрова та пиломатеріали, торф, солома, брикети, гранули, вугілля.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProTech |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип топки | Закрытая |
| Мощность номинальная | 40 кВт |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Коэффициент полезного действия | 92 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип котла | Длительного горения |
| Площадь обогрева | 400 кв.м |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Объем камеры сгорания | 158 л |
| Виды твердого топлива | Каменный уголь, Солома, Торф, Дрова, Брикеты |
| Объем воды в котле | 92 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 314 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1170 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Глубина | 1030 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 180 мм |
| Отопление | |
| Минимальная температура в режиме отопления | 57 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2.5 бар |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Кубатура обогреваемых помещений, м40 | 1000 |
- Цена: 39 500 ₴



