Котел длительного горения ProTech 25 кВт ЭКО Long

Заощадження енергоносіїв, а через це й власних коштів, стало сьогодні справжнім трендом. Тому вибір твердопаливного котла – на часі. Особливо, якщо придбати в компанії «СоларБуд» котел виробництва ProTech.
Підприємство із харківською реєстрацією ProTech має чималий досвід та перелік моделей котлів із різними функціями, можливостями. Їх класифікація виглядає так:
- тривалого горіння з нижнім типом
- тривалого горіння універсальні
- твердопаливні котли серії D-LUXE
- твердопаливні котли серії Standart
- тривалого горіння дров’яні
- тривалого горіння промислові Smart MW
- твердопаливні котли OPTIMA
Головна перевага котлів на твердому паливі – повна відмова від газу, мінімальне використання електроенергії. Усі котли без винятку дозволяють непогано заощаджувати, а особливо моделі, що мають автоматичну систему координації.
Постійне оновлення моделей, власні розробки та доробки важливих частин приладів опалення дозволяють полегшити роботу з ними. Теплообмінник тепер цілком герметичний, з’явились моделі з мікропроцесорним керуванням та використанням пелет, покращилися властивості корпусу тощо. Таким чином твердопаливні котли ProTech сьогодні цілком стали відповідати міжнародним стандартам, не поступаючись західним виробникам.
Твердопаливний котел ProTech ТТ 25 ЭКО Long
Чудовий зимовий день або дощовий осінній ранок завжди хочеться провести у теплій кімнаті. Опалювати помешкання чи інші приміщення можна у кілька способів та один із найдешевших і простих здійснюється за допомогою твердопаливного котла. Головне, щоб у будівлі були відповідні комунікації, приміщення достатнього розміру та вихід для продуктів згоряння (диму).
Чудовим варіантом для доступного комфорту у холодну пору року є котел Еко Лонг ТТ харківського виробника Protech, що завжди можна придбати у компанії «СоларБуд». Це ціла лінійка якісних, надійних приладів потужністю від 14 кВт до 30 кВт із унікальною побудовою відсіку для завантаження палива, що відкривається згори та має збільшену площу, подовжену форму. Міцний корпус виготовлено зі зварної якісної сталі завтовшки 4 мм, високоефективний теплообмінник з окремими дверцятами для його обслуговування. Двоступенева система подачі повітря – окремий бонус даної моделі, що дозволяє підвищити ККД та суттєво знизити рівень викидів у атмосферу. Сертифікат відповідності, гарантія, сервісне обслуговування компанія надає на території усієї України.
Властивості котлів Protech ТТ ЕКО Long твердопаливних
- надійний утеплений корпус із жаростійкої сталі 4 мм
- двоступенева подача повітря, колосники, що охолоджуються
- унікальні дверцята в верхній частині, вертикальне завантаження
- очищується через ревізійний люк та зольний ящик
- можливість під’єднання автоматики, вентилятора, регулятора
- ефективність на рівні газового – до 92%, t носія 57-90 °C
- тривале горіння, завантаження на 6-12 годин
- легкий монтаж, простий догляд, зрозуміле керування
Застосування Protech ТТ ЕКО Long котлів твердопаливних
Щоб зменшити витрати на енергоносії, котел на твердому паливі можна встановити, як самостійний прилад, так і в комбінацію з газовим чи електричним. Таким чином можна опалювати житлові, дачні будинки, виробничі, складські приміщення, господарчі будівлі, тепличні та інші комплекси. Працює такий котел на дровах, вугіллі, брикетах, торфі, пиломатеріалах, соломі тощо. Легко оснащується системою для спалювання пелет.
Еко Лонг – котли нового покоління, що не лише заощаджують кошти їх власникам, а також не забруднюють повітря зайвими викидами завдяки двосупеневій подачі повітря, водному охолодженню колосників та ефективному тривалому спалюванню енергоносія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProTech |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип топки | Закрытая |
| Мощность номинальная | 25 кВт |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Коэффициент полезного действия | 92 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип котла | Длительного горения |
| Площадь обогрева | 250 кв.м |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Объем камеры сгорания | 83 л |
| Виды твердого топлива | Каменный уголь, Солома, Торф, Дрова, Брикеты |
| Объем воды в котле | 62 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 220 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 940 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глубина | 950 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 180 мм |
| Отопление | |
| Минимальная температура в режиме отопления | 57 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2.5 бар |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Кубатура обогреваемых помещений, м34 | 625 |
- Цена: 26 000 ₴




