Твердопаливний котел ProTech ТТ 18 ЭКО Line +

Заощадження енергоносіїв, а через це й власних коштів, стало сьогодні справжнім трендом. Тому вибір твердопаливного котла – на часі. Особливо, якщо придбати в компанії «СоларБуд» котел виробництва ProTech.
Підприємство із харківською реєстрацією ProTech має чималий досвід та перелік моделей котлів із різними функціями, можливостями. Їх класифікація виглядає так:
- тривалого горіння з нижнім типом
- тривалого горіння універсальні
- твердопаливні котли серії D-LUXE
- твердопаливні котли серії Standart
- тривалого горіння дров’яні
- тривалого горіння промислові Smart MW
- твердопаливні котли OPTIMA
Головна перевага котлів на твердому паливі – повна відмова від газу, мінімальне використання електроенергії. Усі котли без винятку дозволяють непогано заощаджувати, а особливо моделі, що мають автоматичну систему координації.
Постійне оновлення моделей, власні розробки та доробки важливих частин приладів опалення дозволяють полегшити роботу з ними. Теплообмінник тепер цілком герметичний, з’явились моделі з мікропроцесорним керуванням та використанням пелет, покращилися властивості корпусу тощо. Таким чином твердопаливні котли ProTech сьогодні цілком стали відповідати міжнародним стандартам, не поступаючись західним виробникам.
Твердопаливний котел ProTech ТТ 18 ЭКО Line +
Заощаджувати на енергоносіях чи ні – особистий вибір кожного та сучасні технології дозволяють робити це без зайвих підготовчих курсів. Нова тенденція у розробці приладів опалення включає у перелік їх можливостей також і простоту у використанні. Твердопаливні котли тут не є виключенням, адже можуть використовувати різні види твердого палива та прості у керуванні.
Котли довготривалого горіння Еко Line + ТТ від харківської компанії ProTech – надійні потужні прилади, здатні швидко забезпечити теплом чималі опалювальні площі. Це сучасні котли класу стандарт, що мають багатоступеневу систему виводу диму, комбіновані колосники та можуть використовуватися в тандемі із газовими чи електричними котлами. Сталевий жаростійкий лист, з якого виготовлено котел Еко Line +, має товщину 4 мм для більш тривалого використання теплообмінника та опалювального приладу в цілому. Наявність конвекційних каналів дозволяє підвищити ККД котла до 85%, а за умови встановлення автоматики на 20-30% зростає ефективність. Сертифікат відповідності, офіційна гарантія, сервіс від виробника в усіх регіонах України.
Властивості котлів ProTech ТТ ЕКО Line + твердопаливних
- добре утеплений корпус із високоякісної сталі 4 мм
- глибокий подовжений відсік топки, що вміщує довгі дрова
- змішаний тип колосників: чавун та суцільнотянута сталь
- ізоляція теплообмінника базальтовим утеплювачем
- робочий тиск 2,5 атм для підтримки постійного тиску системи
- можливість доукомплектації пелетною горілкою, автоматикою
- водяні полиці (конвекційні канали) для підвищення ККД
- регульовані дверцята топки щільно закриваються
- простий монтаж, зрозуміле керування, доступна ціна
Застосування котлів твердопаливних ProTech ТТ ЕКО Line +
З опаленням твердими видами палива, як дрова, вугілля, торф, пиломатеріали, солома, брикети тощо, легко впорається котел довготривалого горіння Еко Лайн+ від харківської компанії Протек (ProTech). Заощадити на енергоносіях, отримуючи тепло, можна у приватному, дачному будинку, офісних, виробничих, складських будівлях, тепличних та інших комплексах та інженерних спорудах.
Якщо придбати твердопаливний котел у «СоларБуд» у комплекті із системою автоматичного керування (опалення вугіллям), механічний регулятор тяги (опалення дровами), то ефективність його роботи можна підвищити на 20-30%. Також можлива доукомплектація вентилятором наддуву та обладнання пелетною горілкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProTech |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип топки | Закрытая |
| Мощность номинальная | 18 кВт |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип котла | Длительного горения |
| Площадь обогрева | 180 кв.м |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Объем камеры сгорания | 46 л |
| Виды твердого топлива | Каменный уголь, Солома, Торф, Дрова, Брикеты |
| Объем воды в котле | 41 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 155 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1025 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Глубина | 745 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Отопление | |
| Минимальная температура в режиме отопления | 57 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2.5 бар |
| Максимальная температура в режиме отопления | 95 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Кубатура обогреваемых помещений, м27 | 450 |
- Цена: 13 500 ₴




