Котел тривалого горіння ProTech 30 кВт Еко Line

Заощадження енергоносіїв, а через це й власних коштів, стало сьогодні справжнім трендом. Тому вибір твердопаливного котла – на часі. Особливо, якщо придбати в компанії «СоларБуд» котел виробництва ProTech.
Підприємство із харківською реєстрацією ProTech має чималий досвід та перелік моделей котлів із різними функціями, можливостями. Їх класифікація виглядає так:
- тривалого горіння з нижнім типом
- тривалого горіння універсальні
- твердопаливні котли серії D-LUXE
- твердопаливні котли серії Standart
- тривалого горіння дров’яні
- тривалого горіння промислові Smart MW
- твердопаливні котли OPTIMA
Головна перевага котлів на твердому паливі – повна відмова від газу, мінімальне використання електроенергії. Усі котли без винятку дозволяють непогано заощаджувати, а особливо моделі, що мають автоматичну систему координації.
Постійне оновлення моделей, власні розробки та доробки важливих частин приладів опалення дозволяють полегшити роботу з ними. Теплообмінник тепер цілком герметичний, з’явились моделі з мікропроцесорним керуванням та використанням пелет, покращилися властивості корпусу тощо. Таким чином твердопаливні котли ProTech сьогодні цілком стали відповідати міжнародним стандартам, не поступаючись західним виробникам.
Твердопаливний котел ProTech ТТ 30 ЭКО Line
Якщо ви полюбляєте подорожувати, але питання оплати комунальних послуг не залишає багато можливостей, для власників приватних будівель є варіанти переходу на альтернативні види опалення. Їх чимало та виходити слід із можливостей системи й гаманця. Компанія «СоларБуд» пропонує придбати твердопаливний котел ProTech харківського виробництва із широкими можливостями.
За наявності достатньої площі вибір моделі ТТ ЕКО Line – прекрасний спосіб заощадити, отримавши теплу оселю чи виробниче приміщення. Виготовлено його із високоякісної сталі завтовшки 3 мм, теплообмінник ізольовано базальтовим утеплювачем, має багатоступеневу систему виводу диму, систему конвекційних каналів, водяні колосники, високий ККД (до 85%), легко обладнується автоматичною системою керування та механічним регулятором тяги. Зручний зольний ящик без проблем вивільняється від продуктів згоряння. Сертифікати відповідності, офіційний сервіс, гарантія – усе забезпечує виробник.
Властивості котлів ProTech ТТ ЕКО Linе твердопаливних
- робочий тиск 2,5 атм для підтримки постійного тиску в системі
- теплоізоляція теплообмінника базальтовим утеплювачем
- надійний зварний корпус із жаростійкої котлової сталі 3 мм
- глибока топка з достатнім об’ємом для 8 годинного горіння
- може працювати у комбінації з газовим чи електричним котлом
- використовує майже усі види твердого палива, включаючи сміття
- однаково ефективний як у закритій, так і відкритій системі опалення
- легко з’єднується з автоматичними системами керування
- високий ККД завдяки конвекційним каналам (водні полиці)
- легке зрозуміле обслуговування, прийнятна ціна, гарантія виробника
Застосування ProTech ТТ ЕКО Line котлів твердопаливних
Високоякісний котел харківського виробництва не потребує спеціальної адаптації до українських реалій, бо він є український, розрахований на наші умови. Та популярність має далеко за межами України, адже система конвекційних каналів дає можливість значно заощаджувати та через додатково вилучене із диму тепло підвищувати ККД.
Використовувати котел Еко Line ТТ можна для опалення приватного, дачного будинку, виробничих, складських, господарчих приміщень, інших будівель та споруд, де є можливість його інсталяції. Він дає тепло протягом 6-12 годин від завантаження, а використовується для опалення таким котлом деревина та її відходи, торф, солома, брикети, пелети, вугілля тощо. Найвищій ККД дає вугілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Потужність номінальна | 30 кВт |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Площа обігріву | 250 кв.м |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Об'єм камери згоряння | 96 л |
| Види твердого палива | Кам'яне вугілля, Солома, Торф, Дрова, Брикети |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 184 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1167 мм |
| Ширина | 486 мм |
| Глибина | 867 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Опалення | |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 56 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2.5 бар |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 град. |
- Ціна: 25 700 ₴


