Твердопаливний котел ProTech ТТП 15с Оптима плита

Заощадження енергоносіїв, а через це й власних коштів, стало сьогодні справжнім трендом. Тому вибір твердопаливного котла – на часі. Особливо, якщо придбати в компанії «СоларБуд» котел виробництва ProTech.
Підприємство із харківською реєстрацією ProTech має чималий досвід та перелік моделей котлів із різними функціями, можливостями. Їх класифікація виглядає так:
- тривалого горіння з нижнім типом
- тривалого горіння універсальні
- твердопаливні котли серії D-LUXE
- твердопаливні котли серії Standart
- тривалого горіння дров’яні
- тривалого горіння промислові Smart MW
- твердопаливні котли OPTIMA
Головна перевага котлів на твердому паливі – повна відмова від газу, мінімальне використання електроенергії. Усі котли без винятку дозволяють непогано заощаджувати, а особливо моделі, що мають автоматичну систему координації.
Постійне оновлення моделей, власні розробки та доробки важливих частин приладів опалення дозволяють полегшити роботу з ними. Теплообмінник тепер цілком герметичний, з’явились моделі з мікропроцесорним керуванням та використанням пелет, покращилися властивості корпусу тощо. Таким чином твердопаливні котли ProTech сьогодні цілком стали відповідати міжнародним стандартам, не поступаючись західним виробникам.
Твердопаливний котел ProTech ТТП 15с Оптима
Заощадливі господарі завжди мають більше. Це не секрет. Та якщо справа стосується тепла, то важко рахувати кошти з газовим або навіть електричним котлом. Тож слід шукати альтернативу і серед безлічі різних засобів зігріти оселю достойне місце займають твердопаливні котли.
Компанія із Харкова Protech випускає масу твердопаливних котлів та слід звернути увагу на бюджетну модель Оптима ТТП із двома чавунними варильними поверхнями. Товщина сталі теплообмінника становить не менше, ніж 3 мм, котел має достатнього розміру топку, бокові патрубки для підключення. Однаково ефективно виконує роботу з циркуляційним насосом і без нього, може облаштовуватись автоматикою, механічним регулятором. Важливо, що продукція компанії Протек має сертифікати відповідності, а виробник надає офіційну гарантію та сервісне обслуговування на території усієї України.
Властивості котлів Protech Оптима ТТП твердопаливних
- опалення плюс приготування їжі (2 чавунні плити)
- високий ККД (до 83%), температура носія 57-95 оС
- об’ємна топка близько 60 л, горіння за 1 завантаження до 8 год
- міцні добре ущільнені дверцята топки, що регулюються
- збільшена довжина топки, що вміщує дрова до 45 см
- можливість під’єднання блоку керування, вентилятора наддуву
- працює як в закритій, так і в відкритій системі опалення
- прийнятна ціна, легке під’єднання, зрозуміле керування
Застосування Protech Оптима ТТП котлів твердопаливних
Досить потужні, але невисокої цінової категорії котли ТТП Оптима харківської компанії Protech з варильними плитами використовуються у різних умовах. Це може бути опалення житлових та нежитлових приміщень. Залежно від моделі, котел Оптима швидко обігріє від 150 м2 до 250 м2 житлового, дачного будинку, складського, виробничого, господарського приміщення, теплиці або іншої будівлі. Додаткове обладнання двома чавунними плитами на поверхні котла дає можливість готувати їжу без впливу на процес опалення.
Твердопаливний котел Оптима ТТП може бути обладнано автоматичною системою керування, регулятором температури. Також для регулювання руху носія можна під’єднувати циркуляційний насос. Для усіх видів додаткового обладнання конструкцією передбачені з’єднувальні елементи (гнізда). Ефективність роботи котла з автоматикою підвищується до 20-30%, залежно від застосованого палива, серед якого дрова, брикети, торф, солома. Та найбільшого ККД котел Оптима досягає на опалюванні вугіллям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProTech |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип топки | Закрытая |
| Мощность номинальная | 15 кВт |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Коэффициент полезного действия | 83 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип котла | Длительного горения |
| Площадь обогрева | 180 кв.м |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Объем камеры сгорания | 66 л |
| Виды твердого топлива | Каменный уголь, Солома, Торф, Дрова, Брикеты |
| Объем воды в котле | 41 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 97 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 855 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Глубина | 970 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Отопление | |
| Минимальная температура в режиме отопления | 57 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2.5 бар |
| Максимальная температура в режиме отопления | 95 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер загрузочного люка, В х Ш | 240 х 290 мм |
| Высота дымохода рекомендуемая, м | 8 |
| Кубатура обогреваемых помещений, м20 | 450 |
- Цена: 7 565 ₴



