Твердопаливний котел ProTech ТТДП 18 кВт Дровяной с плитой Тайга

Заощадження енергоносіїв, а через це й власних коштів, стало сьогодні справжнім трендом. Тому вибір твердопаливного котла – на часі. Особливо, якщо придбати в компанії «СоларБуд» котел виробництва ProTech.
Підприємство із харківською реєстрацією ProTech має чималий досвід та перелік моделей котлів із різними функціями, можливостями. Їх класифікація виглядає так:
- тривалого горіння з нижнім типом
- тривалого горіння універсальні
- твердопаливні котли серії D-LUXE
- твердопаливні котли серії Standart
- тривалого горіння дров’яні
- тривалого горіння промислові Smart MW
- твердопаливні котли OPTIMA
Головна перевага котлів на твердому паливі – повна відмова від газу, мінімальне використання електроенергії. Усі котли без винятку дозволяють непогано заощаджувати, а особливо моделі, що мають автоматичну систему координації.
Постійне оновлення моделей, власні розробки та доробки важливих частин приладів опалення дозволяють полегшити роботу з ними. Теплообмінник тепер цілком герметичний, з’явились моделі з мікропроцесорним керуванням та використанням пелет, покращилися властивості корпусу тощо. Таким чином твердопаливні котли ProTech сьогодні цілком стали відповідати міжнародним стандартам, не поступаючись західним виробникам.
Твердопаливний котел ProTech ТТП 18с D Luxe ПБ Тайга
Альтернативні види опалення, окрім інноваційних надсучасних винаходів, включають також і звичні для нас котли на твердому паливі, адже вони допомагають значно заощаджувати на природному газі, електроенергії. Зважаючи на технічні доповнення, додаткові функції для керування деякими процесами, вони стали тепер більш зручні та безпечні у використанні. З новими тарифами на енергоносії попит на твердопаливні котли в Україні зріс, тож і виробники наростили обсяги випуску, створили масу нових моделей.
Надійність продукції харківської компанії ProTech не потребує додаткових доказів - це відомий на українському ринку бренд. А відносно нова модель D-LUXE ТТП швидко здобула популярності через широкий функціонал, прийнятну ціну та міцний корпус із котлової сталі товщиною 4 мм. Це доволі місткий котел із подовженою топкою, що працює на дровах, вугіллі, брикетах тощо. Має чавунні колосники, а у якості приємного бонуса – дві чавунних плити на поверхні для приготування їжі. До того ж, ці плити мають різні розміри – для посуду різного діаметру. Сертифікат відповідності, офіційний сервіс, гарантія від виробника – доказ дотримання високих стандартів якості.
Властивості котлів твердопаливних серії ТТП D-LUXE ProTech
- високоякісний сталевий корпус товщиною 4 мм
- модернізована подовжена топка 28-61см (від моделі)
- варильна поверхня із двох чавунних плит різного розміру
- виступ з водою вгорі топки для отримання тепла із диму
- сумісний з регулятором тепла, автоматикою, електротеном
- добре працює із примусовою та мимовільною подачею води
Застосування ТТП D-LUXE котлів твердопаливних від ProTech
Опалення будь-яких приміщень, де вільно розташується потужний корпус сталевого приладу опалення вагою від 103 кг до 181 кг. У даної серії усі моделі мають місткі топки для закладання нерубаних дров, що сприяє подовженню циклу горіння. Приємно, що паспортна потужність зазначається із розрахунку опалення дровами, а значить на вугіллі це будуть вищі параметри, адже ТТП D-LUXE значно більше віддають тепла під час спалювання вугілля і цикл горіння продовжується від 8 до 12 годин. Легко працюють як у відкритій, так і в закритій системі опалення, з циркуляційним насосом і без.
За додаткову перевагу у моделі твердопаливного котла ТТП D-LUXE передбачено двостороннє під’єднання електричного ТЕНу і за відсутності твердого палива використовувати його, як електричний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProTech |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип топки | Закрытая |
| Мощность номинальная | 18 кВт |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Коэффициент полезного действия | 83 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип котла | Длительного горения |
| Площадь обогрева | 225 кв.м |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Объем камеры сгорания | 66 л |
| Виды твердого топлива | Каменный уголь, Солома, Торф, Дрова, Брикеты |
| Объем воды в котле | 41 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 135 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Глубина | 135 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Отопление | |
| Минимальная температура в режиме отопления | 57 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2.5 бар |
| Максимальная температура в режиме отопления | 95 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер загрузочного люка, В х Ш | 240 х 290 мм |
| Кубатура обогреваемых помещений, м18 | 562 |
| Высота дымохода рекомендуемая, м | 6 |
- Цена: 17 000 ₴



